Suzuki GSX-R 1000 (2010)

Vlastník ROCK.ST4RR
Vloženo 13.1.2012
Aktualizováno 24.5.2012

Skvělá ovladatelnost, krásně chodí za plynem a v bílý perleti, no prostě milenka jak se patří =)))

Edice 25th anniversary editon..

Mám najeto 400km, takže zatím vám toho moc neřeknu, jelikož se do 6500ot/min moc neprojevuje. V Béčkovim režimu se chová jak šestka, taky je uctihodně lehká takže se krásně ovládá. Akorát plyn je trošku citlivej takže z vypnuto do zapnuto zbytečně cuká, ale možná je to rukama =D

A zatím jsem nepochopil na co Japonci udělali dvě tlačítka kvůli přechodu nahoru a dolu mezi třemi režimy, zbytečně věc navíc..

8.9.2011

Tak přidám pár dalších postřehů, mám najeto lehce přes 800km takže jsem začal vytáčet do 10tis. a je to hroznej masakr, oproti gsxr 600 pro mě rozhodně. Na jedničku jede 150km/h. Takže vlastně nepotřebuju další kvalty a můžu na ní jezdit jak na skůtru =) Ne v podstatě od 8tis nahoru už ten výkon v normálnim provozu nepotřebuju. Ale když za to vezmu, je to bomba!

Tak a teď pár nedostatků. Tak první že když sklopim zrcátka dotýkaj se lakovaný části plastu takže je nemůžu sklopit úplně. Další problém je že lakovaný části v úrovni kolen se hodně rychle škrábou, a černí a jelikož mam bílou kombošku, docela mě to štve.

Mody:

A - otevřeno, rychlá reakce na plyn, pro ostrou jízdu.

B - otevřeno, ale menší reakce na plyn, při přidávání plynu cuká, stejně jako při A.

C - uškrcenej režim, malá odezva na plyn, necuká. Pro cestování nebo mokro ideální.

SC50
SC50 napsal 01.02.14 v 20:58

Fuckt nádhera !

Romulíta
Romulíta napsal 27.12.13 v 14:30 10b.

Tak to je luxus krásně vyšlechtěná motorka a velice pěkně k sobě ladíte

dejf.
dejf. napsal 20.02.13 v 23:08 10b.

no musim rict, ze je to fakt hodne uchylny bizarni porno! Ale davam 10. Icon drift štajl. Sem vobcas uchyl, takze se mi to asi libi no. JO! libi se mi to urcite!
Hlavne ty kola sou epes. Za kolik se daj poridit?

HolkaR6
HolkaR6 napsal 03.11.12 v 19:27