Kawasaki ZX-10R Ninja (2004)

Vlastník matt
Vloženo 5.1.2012
Aktualizováno 2.10.2020

můj první litr tak se zatím seznamujem, zatim je to z mé strany opatrné :DD

První dojmy - První kilometry jsem jezdil opatrně, jelikož je hodně divoká a ikdyž jsem jel stejnou trasu jako na 6-ce, připadalo mi, že jedu uplně jinudy. Když se jede rozumně, tak jezdim cca kolem 6 litrů i pod 6 litrů.

zatím mám najeto cca 7000 km a jsem spokojen o proti zx6r je to nebe a dudy. Hlavně podvozek a o motoru ani nemluvě. co jsem hned poznal ze si vezme trošku více benzínu.

2016 - Už ji nějakou chvilku mám a hodně mi přirostla k srdci. Chtěl jsem ji prodat, ale ještě jsem se k tomu neodhodlal. Ta motorka má prostě koule. Když po nějakým čase na ni vlezu tak se nestačím divit, jak se mnou cvičí a když dorazím domu mám usměv od ucha k uchu. Bohužel má i své neduhy což jsou brzdy a display. Display je o zvyku, už mi to ani nevadí (spíš sem si zvykl :D), ale když porovnám budíky s modelem 2008 -2010, tak je to kurňa rozdíl.
Brzdy? na okresce se to dá, ale byl jsem parkrát v Brně si zakroužit a tam to byla hrůza. Když sednu ze ZX10R 2008 na tuhle mrchu tak mi připadá, že to nebrzdí :D
Chválím spolehlivost, ale ta byla i u 6-ky, takže jsem dělal akorát udržbu (rozvody, svíčky, olej, filtry, pneu) jinak jsem na ni nesáhl.

Tak uvidíme jestli ji vůbec prodám :D

Aktualizace: 13.9.2020 těžká nehoda .. ja přežil ale moto totálka...
Bude mi strašně chybět.. měla cca 80 tis z toho 65tis sem najel já. Když sem ji kupoval, tak měla 15 tis km na budíku což pochybuji, že byla pravda.. Kdo ví, kolik měla na hrbu...

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 19.02.12 v 10:19

Pekne desitce nemuzu dat jine ohodnoceni nez 10

otajs-ZX9R
otajs-ZX9R napsal 13.01.12 v 04:50

Hnedle přez kopec, no ještě loni sem bydlel v Polný tak to jsme byli sousedi Do Žďaru jezdím dost často je tam dobrá silnice a již tradičně zavírání a otvírání

matt
matt napsal 12.01.12 v 19:51

otajs: no od ZR a u vas to je kde :D

otajs-ZX9R
otajs-ZX9R napsal 12.01.12 v 19:38

Koukám dvojče tý mojí 10b
Jsi z Radonína tady u nás, nebo od Žďáru?

KICI
KICI napsal 12.01.12 v 18:14

Krasna at slouzi a alspon jednim kolem pevne na zemi