IMZ M 72 (1952)

Vloženo 30.12.2011
Aktualizováno 12.7.2012

Deník motorky
Nalezeno 7 záznamů

• Co záznam v deníku, to závada?

Tak nějak jsem si všiml že poslední záznam který jsem udělal byl při nájezdu cca 8 tisíc kilometrů a týkal se závady která skončila odtahem. Mno dobrá, tak přidáme další záznam. Shodou okolností má dnes Mka najeto cca 16

Vloženo: 05.06.2023
    Uskutečněno: 05.06.2023
  • Letos Mka do boje nedojela...

Tak po několika letech a cca 8 tisících kilometrech letošní rok Mka do boje o osvobození Brandýsku nedojela. https://youtu.be/MSIdlGVu1i8 Místo toho se premiérově projela na odtahovce. +o( Bohužel náhradní ložisko a

Typ: Havárie
    Vloženo: 10.05.2017
    Uskutečněno: 10.05.2017
  • Rotor dynama po smrti

Nebyl by to ten správný rus aby se zase něco neposralo. Tentokrát odešel rotor dynama. Vzhledem k tomu, že se jedná o nedostatkové zboží tak jsem se rozhodl ho nechat převinout. Převinutí proběhlo dobře, ale bohužel na

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.03.2013
    Uskutečněno: 03.03.2013
  • První legální vyjížďka

Tak dnes jsem konečně po čtyřech letech i přes problémy s databází registru vozidel dostal průkaz HV a SPZtku. Takže první cesta byla do garáže připevnit SPZ a hurá na první ostrou testovací jízdu. A dokonce se to za t

Vloženo: 12.07.2012
    Uskutečněno: 12.07.2012
  • Konečně odladěno

Tak konečně je moto seřízená a šlape jak hodinky. Tímto ti Rosťo veřejně děkuji, snad to seřízení karburace u rusa taky někdy pochopím. Takže si už jen přát aby se dlouho nic neposr...

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.04.2012
    Uskutečněno: 20.04.2012
  • Oprava zapalování

Takže za nefunkční zapalování mohla nefunkční indukční cívka. Vyměněno a už to zase vrčí. Při té příležitosti jsem ale zjistil že podfukuje pravá hlava. Takže momenťák a rup, utrženej šroub. Holt se rusům vždycky všechno

Vloženo: 06.04.2012
    Uskutečněno: 06.04.2012
  • První testovací jízda

První testovací jízda po třech letech renovace proběhla nad očekávaní dobře. Po seřízení odtrhnu, předstihu, ovládání předstihu, ventilů a karburátorů a po několikaminutové oživování se motorka probudila k životu. Po da

Vloženo: 06.04.2012
    Uskutečněno: 06.04.2012