BMW F 800 GS (2008)

Vlastník Jara11x
Vloženo 17.12.2011
Aktualizováno 24.3.2020

Na cestování na cesty i mimo ně asi to nejlepší co jsem zatím jezdil ne taková raketa jako KTM a ani trambus jako XTZ.

První dojmy - Dobrá Všestraná Soft

Je fakt univerzalni zvladne toho hodne zalezi na ridici da se s ni jet slusne endurko a nebo svihat po dalnici 180kou hodinu v kuse da se na ni jet cely den 1000km a clovek neni utahany takze pro me velka spokojenost

Jara11x
Jara11x napsal 17.02.12 v 18:40

Zdar chlapi dobrá volba na soft terén na něco extremnějšího je KTM lepší, fotka je z Francie cesta ze Santropéz do kaňonu Verdon. Pěkný poježední.

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 13.01.12 v 09:52

frančík.
frančík. napsal 08.01.12 v 15:03

Skoro bych se vsadil, že ta druhá fotka je na ostrově Hvar cestou na StariGrad Mám pravdu?

Hříbek
Hříbek napsal 03.01.12 v 14:31

Ty jo vidím že jsi toho už taky pár vystřídal jak jsi s bawkem spokojenej, jak se sním dá řádit v terénu a co jízda ve dvou? přemýšlím o přestupu a v hledáčku mám přesně todle akorát se pořád bojím že mě budou chybět koně , ale zas ta svoboda a možnost lítat po lese - to je to co mě láká ... dvě motky v baráku nechci , to pak nebudu mít čas ani na jednu pořádně no co se týče použitelnosti na silnici v terénu a na občasné cestování ve dvou asi ideálnější nenajdu

JudyMen
JudyMen napsal 26.12.11 v 15:47