Suzuki GSF 650 Bandit (2010)

Vlastník Hasec
Vloženo 25.10.2011
Aktualizováno 17.4.2012

Tato motorka má oproti původním Banditům zcela změněný desing.Kulaté světlo nahradilo světlo oválné, klasicke chromované budíky nahradil digitální tachometr a jiné podobné vychytávky.

Zdravím,
v červnu letošního roku jsem dostal nabídku, ve které stálo že firma Suzuki doprodává zásoby a s cenou za nový motocykl jsou na samém dně.Neváhal jsem ani jeden den a nabídku přijal.
Po návštěvě prodejny Suzuki a prohlídky všech modelů, bylo téměř rozhodnuto.Suzuki Bandit GSF 650.Jeho perleťová modrá metalíza a moderní desing motorky mě dostal.Beru!Měl jsem ovšem ještě podmínku o snížení výkonu na 25kw.Vše proběhlo bez problému a motorku se sníženým výkonem jsem si odvezl do 5-ti pracovních dní.
První kilometry se držím okolo 4000 otáček, ať si motor trochu zvykne a všechny součásti si sednou.Potom tedy jsem jemně zkusil přitáhnout za plynovou rukojeť a musím říct, že i při 25kwatech to mělo boží zátah.Ovšem všeho moc škodí,takže jsem zase rychle ubral a nechal motor se v klidu zaběhnout.
Postupem času, jak jsem jezdil čím dál více, jsem začal zjišťovat co ta motorka vlastně umí.V zatáčkách drží neskutečně dobře.Až mě překvapilo, když jsem párkrát dráždil stupačkou asfalt .Takže co se týče jízdních vlastností, není třeba se zmiňovat.
Jediná věc, kterou mnozí nemůžou překousnout je nový vzhled motorky.Jak už víme Banditi měli odjakživa kulaté přední světlo a chromované budíky.Jenže doba jde dopředu a pokrok nezastavíš.Mě osobně to vůbec nevadí.Změna je život a podle mě, takhle změna se povedla.Nevím jak to bylo s kulatým světlem na starších Banditech v nočních hodinách, ale co jsem měl já kulaté světlo na staré motorce, tak oproti tomu oválnemu světlu se to nedá absolutně srovnat.Perfektní nasvícení silnice, jak v lese v zatáčkách,tak dálkové světlo do dálky.
Nyní mám najeto něco málo přes 2500km a musím říct že motorka šlape jak hodinky Swiss ..žádný problém, žádná stížnost..perfektní.

jiřikgsr
jiřikgsr napsal 10.02.16 v 09:54 10b.

Dobrá volba je to neskutečný držák a pracant Jak otevřeš na plný výkon teprve uvidíš a ucítíš to kouzlo Mnoho šťastných km

PYTEL1
PYTEL1 napsal 21.02.12 v 14:15

Suupprrrr

Olív-Oilová
Olív-Oilová napsal 29.01.12 v 21:17

Díky za komentář,také přeji mnoho šťastných km bez nehody.Ať jste pořád dvojka a nic vás nerozdělí.10b.

Pjercak
Pjercak napsal 28.01.12 v 20:01

Pekna Bandaska /10

Iceman...
Iceman... napsal 02.11.11 v 17:21

Bandit je moc pěknej , ale ten strašnej vejfuck bych pořešil...