Honda CB 600F Hornet (2002)

Vlastník Jižik68
Vloženo 3.10.2011
Aktualizováno 2.9.2016

je to moje nová mašina první už s pořádným motorem :)

První dojmy - Zhodnotil bych to asi takle když jezdíte na fitlu nebo na nějaké 11kw 125ccm a pak sednete na něco takovýhohle co má 71kw a řve to jak vzteklý tak vás ten zátah docela překvapí

mám ji zatím týden ale když sem na ni sedl a jel na ní domů tak mě uplně brutálně překvapila její akcelerace s mou postavou (65kg, 175cm) určitě toho ještě spoustu zažijeme přez zimu jí chci dát nějaky menší upravy - tuning páčky, podsvícení, KN filtr a nějaky drobnustky :) až bude nějaka další zkušenost z jara hned napíšu :)

tak je 25. června a na motorce už mám za sebou něco málo přez 2 tisíce kilometru. motorka je parádní má pěknej záběr a pěkně tahá ale nejlepší je když na ní jezdím sám protože když za mnou někdo sedí tak mě z toho hrozně bolí ruce a proto už sebou nikoho netahám (taky dobře :D). nakonec sem se na nějaké ty upravy vykašlal žádnej KN filtr žádná páčky nahovno akorát to stojí hromadu peněz a nic z toho ale to podsvícení ještě bude :) byl i jeden menší výlet s kamošama cesta tam i zpět měla sice jen něco málo přez 200km ale vyjížďka to byla parádní počasí se vydařilo všichni sme dojeli zdraví a v celku a co si jinýho přát.

Motorku jsem měl necelý 3 roky. Zažil jsem s ní toho opravdu hodně, počínaje celkovými 15 tisíci kilometry. Můj první pád na silnici, zimu plnou spravování. Ale i hromadou vyjížděk a divokých jízd plných adrenalinu.
Mašinu bych doporučil asi každýmu co má už aspon něco málo najetý na 125 a ví jak se na motorce jezdí. Není to pro amatéra který poprví sedne na mašinu a hned to honí jak splašený. Je pěkně ovladatelná ale slušný peklo začíná až tak v 8 tisicich otaček. Pokud si ji chcete koupit a jezdit na ní třeba s přítelkyní tak se radši poohlídněte po té co už má přešíté sedlo protože to originální stojí pěkně za kkt.

kocaa
kocaa napsal 19.03.13 v 18:54 10b.

Za starou v sedle ti dám 10b.

Jižik68
Jižik68 napsal 12.01.12 v 09:12

díky sle stejnak nějakejma změnama projde už ju mám rozdělanou řídítka už jsou nový a ještě bude novej lak :) a mnoho dalšího takže do jara ještě spoustu práce :)

Kenny_F
Kenny_F napsal 27.12.11 v 21:27