Kymco Downtown 300 (2010)

Vlastník jakattara
Vloženo 13.9.2011
Aktualizováno 18.3.2015

Deník motorky
Nalezeno 12 záznamů

• Dlouho jsem tady nic nepsal ...

..., neboť v mém životě proběhla hromada, pro mne velkých změn, ale protože stále jezdím, denně cca 90km, tachometr přičítá kilometry tak musím uznat, že koupě tohoto maxi skůtru nelituji. K dnešnímu dni máme společně na

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.11.2014
    Uskutečněno: 15.11.2014
  • HD kamera Kodax zX3 + stativy

Protože mám rád záznamy z výletů, rád fotím a vlastně jsem i taková hračička, pořídil jsem si mini HD kameru Kodak zX3 Playsport. K ní obal BECO a stativy k přichycení ke skůtru. Základní informace: Kodak Zx3 PlayS

Vloženo: 04.03.2012
    Uskutečněno: 01.03.2012
  • Kymco uzení - Vítkov Vrchy

20. - 22.1.2012 - Kymco uzení na Trotlíkovic haciendě Aby nám nebylo přes sněhové období smutno po lidičkách, se kterýma se stýkáme na našem fóru, s těma, se kterýma nám je dobře a se kterýma to k sobě nemáme přes půl

Typ: Sraz
    Vloženo: 22.01.2012
    Uskutečněno: 20.01.2012
  • Plotny pod boční brašny

Pustil jsem se do nich. No co, že? Ve své práci občas necháváme vařit hliníkové konstrukce a protože mi jiná možnost (co by do volby materiálu) nepřeběhla přes cestu, pro materiál na tyto doplňky jsem zvolil hliníkovou

Vloženo: 24.11.2011
    Uskutečněno: 24.11.2011
  • Kymco - club předávání vlaječek ...

... a rozloučení s moto sezónou Kopřivnických motorkářů. Ani nevím koho že to napadlo si nechat vlaječku clubu na moto udělat, ale Bobo se do návrhu pustil plnou vervou a po nějaké schvalovací době jsme se dopracovali

Vloženo: 23.10.2011
    Uskutečněno: 23.10.2011
  • Cestovní plexi

Protože na Agilitce jsem s plexi otálel, chtěl co nejvíce ušetřit a až po jeho namontování jsem začal litovat, že jsem jej nepořídil dříve, u tohoto skutru jsem jednal hned. Originál plexi sice celkem chrání jak proti vě

Vloženo: 15.10.2011
    Uskutečněno: 15.10.2011
  • První společná vyjížďka ...

... s Downtíkem a balíčkem Kamkou. Po získání řidičáku jsme se s mou drahou polovičkou domluvili, že za mne zasedne až když si sám zkusím vo čem to vlastně takové řízení Downtowna je. Tak jsme tedy navštívil motobar u Ha

Vloženo: 15.10.2011
    Uskutečněno: 15.10.2011
  • Interphone. F4/F3/Tribe

A protože to s tím cestováním na skútru myslím vážně nejen já, ale i má druhá polovička (jak ona říká, že né baťůžek, ale balíček ;) ) a že si opravdu i skoro po 14-ti letech vzájemného soužití stále rádi povídáme, poříd

Vloženo: 08.10.2011
    Uskutečněno: 08.10.2011
  • Řidičák Ao

12.9.2011 - První jízdy v autoškole Včera jsem relativně poprvé zasedl na motorku se spojkou, řazením a nožní brzdou. Moc se co by motorkář nepovažuji, ale návyky ze skútru mi celkem problém dělají. Hlavně tedy spojka /

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 05.10.2011
    Uskutečněno: 05.10.2011
  • Výměna těsnění ventilového víka

Asi po dvou dnech po ustájení tohoto koně v naší stáji, jsem si všiml, že se pod Dantesem začala objevovat olejová skvrna a bohužel, byla větší, než velikost mexického dolaru ;) . Po důkladnějším osahání a zhlédnutí js

Typ: Oprava
    Vloženo: 13.10.2011
    Uskutečněno: 12.09.2011
  • Jak řekl Gek, všechny peníze, které máš, vraž do přilby

Jen protože toho na silnější skútr k pořízení budeme muset pořídit krapánek více, rozhodl jsem se sobě i Kamce , koupit nové, vyklápěcí helmy. U Kamky samozřejmě nezůstane jen u helmy, ale postupně ji budu do motooblečen

Vloženo: 07.10.2011
    Uskutečněno: 12.09.2011
  • Koupě

Tak moji milí, přemilí!!! Vzhledem k tomu, že mi pro mou partičku z Kymco clubu na Bouzově překvapení alá Milda na Vyhlídce nevyšlo a že už ani pro škaredé počasí nevýjde osobní předání vlaječek, které jsme si nechal

Typ: Koupě
    Vloženo: 10.10.2011