Suzuki GSX-R 1000 (2010)

Vlastník E.D.IM.SHUFFLIN
Vloženo 4.9.2011
Aktualizováno 1.10.2011

Skvělá ovladatelnost, krásně chodí za plynem a v bílý perleti, no prostě milenka jak se patří =)))

Edice 25th anniversary editon..

Mám najeto 400km, takže zatím vám toho moc neřeknu, jelikož se do 6500ot/min moc neprojevuje. V Béčkovim režimu se chová jak šestka, taky je uctihodně lehká takže se krásně ovládá. Akorát plyn je trošku citlivej takže z vypnuto do zapnuto zbytečně cuká, ale možná je to rukama =D

A zatím jsem nepochopil na co Japonci udělali dvě tlačítka kvůli přechodu nahoru a dolu mezi třemi režimy, zbytečně věc navíc..

8.9.2011

Tak přidám pár dalších postřehů, mám najeto lehce přes 800km takže jsem začal vytáčet do 10tis. a je to hroznej masakr, oproti gsxr 600 pro mě rozhodně. Na jedničku jede 150km/h. Takže vlastně nepotřebuju další kvalty a můžu na ní jezdit jak na skůtru =) Ne v podstatě od 8tis nahoru už ten výkon v normálnim provozu nepotřebuju. Ale když za to vezmu, je to bomba!

Tak a teď pár nedostatků. Tak první že když sklopim zrcátka dotýkaj se lakovaný části plastu takže je nemůžu sklopit úplně. Další problém je že lakovaný části v úrovni kolen se hodně rychle škrábou, a černí a jelikož mam bílou kombošku, docela mě to štve.

Mody:

A - otevřeno, rychlá reakce na plyn, pro ostrou jízdu.

B - otevřeno, ale menší reakce na plyn, při přidávání plynu cuká, stejně jako při A.

C - uškrcenej režim, malá odezva na plyn, necuká. Pro cestování nebo mokro ideální.

Taylormade USA

Plameny

Jízda

enusim2
enusim2 napsal 29.11.12 v 13:24 10b.

pekna videa a popis.tak at slouzi a jezdi po zadnim! 10b

VRT-NM
VRT-NM napsal 08.11.11 v 22:00

Nádherná 10b. GSX-R Forever

Tron
Tron napsal 20.10.11 v 09:11

Je fakt luxusní jenom mě u Suzuki zarážej ty zadní světla Japonci kopírujou Za deset je fakt pěkná.

shifty
shifty napsal 27.09.11 v 23:13