Suzuki GSX-R 1000 (2011)

Vloženo 20.8.2011
Aktualizováno 20.7.2015

GSX-R 1000 co dodat ... ne třeba komentáře

První dojmy - jede to ... :-D

Doplňky na motorce - Padáky, rolny, padáky do kol, délkově stavitelné lámací páčky + výfuck mivv suono

19.8.2011 se mi dostal do rukou nový MAZLÍK, zatím není moc co psát, máme za sebou teprve pár km...a musíme zajíždět, ale z Fazera je to změna, sportovnější stroj, ale překvapivě vzpřímený posez.
Prvních tisíc km musíme zajíždět, motor vytáčet max. do 8 tis. tzn. pomalu a při kraji

najeto 1047 km = zajeto , jdeme na první servis, výměna oleje + filtru.

Polepy 3M průhlednou folií plastíků pod nádrží - hodně trpí na ošoupání barvy koleny + polep části plastů (klínu) za předním kolem - kvůli odletujícím kamínkům.

najeto 2700 km ! a je to MAZEC !

Najeto 6000 km krásná, rychlá super motorka do zatáček padá sama. Gumy ožmolené až po hranu ale za tímto účelem si to člověk pořizuje

Namontovány nějaké doplňky v barvě kol ... délkově stavitelné lámací páčky, padáky, špunty na vidle a kyvku + rolny.

Máme nový výFUCK MIWW SUONO - pořizovací cena dost brutální ale za ten zvuk to stojí. Vyhozen i katík, motorka líp dýchá a hlavně ten ZVUUUK, zpívá jako slavík

K 1.1.2014 najeto cca 11 000 km, není moc čas jezdit a když už tak jen na chvíli.

Usír
Usír napsal 06.12.12 v 19:48 10b.

Krásná Ty si prostě letec jak ten Martin

míla007
míla007 napsal 21.10.11 v 12:03

Pěkná mašinka,líbí moc,jasná desítka,přeji hodně šťastných kilometrů

martaisz
martaisz napsal 09.10.11 v 11:51

Co k tomu říct krásná, rychlá, rychlá a asi ještě jenou rychlá ale je fakt že ti sedí vzhledově víc jak fazer

aikon1
aikon1 napsal 21.09.11 v 16:31

Tady někdo šel pěkně postupně - tak to má být... Fotky z Buchlova také pěkné, takže za mě 10b. Peťane

Petan.2101
Petan.2101 napsal 12.09.11 v 06:39

No já nemám bílou jako LIMITKU, ale klasiku v bílé barvě a zlatýma kolama, ale i tak vím o 2 LIMITkách, takže v ČR jich bude určitě víc. Moje je taky dovoz - SK, vychází to cenově daleko líp jak v ČR!