Jawa 350/360 panelka (1964)

Vlastník Motomyš
Vloženo 2.8.2011
Aktualizováno 6.2.2013

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 38 záznamů

pp377
pp377 napsal 09.12.17 v 16:56 10b.

Paráda. Klobouk dolů a gratuluji. Vím, že to není jednoduché jezdit se sajdou.

Tom_
Tom_ napsal 30.08.13 v 21:47 10b.

Krásnej stroj

čurdaracer
čurdaracer napsal 04.10.12 v 09:28

paráda

Martin2265
Martin2265 napsal 02.10.12 v 20:26

Parada to se jen tak nevidí aby holka měla ktomu taký vztah ;)

Motomyš napsal 04.06.12 v 22:15

Endy: díky, jsem ráda že se líbí

Endy
Endy napsal 04.06.12 v 07:48

Facelift Dýmovnici prospěl, barva je skvělá!

napsal 04.12.11 v 15:46

Křesťan: hezký, mě zase poprvé zaujal přítel tím, jak skládal motor

Fichtlííík: děkuji

Endy: děkuji za přivítáni, už se zase těším na zimní krucík, tentokrát asi s pionýrkem

markriha: děkuji, jak jsem začala jezdit - k motorkam mě privedl kamarad, jezdili jsme spolu jednu sezonu a pak motorku uplě zavrhl (na opravy nebyl zrovna nejšikovnější - špatně seřízený předstih, problémy s elektrikou),jízda na motorce mi moc chyběla, proto jsem si po antikvariátech sehnala pár knížek s tím, že mu podle nich motorku opravím, nechtěl, tak jsem si našetřila na vlastní stroj, je prochu popsané i na -http://motomys.wz.cz/in_353.php

EEE: taky jsem měla možnost, zařídit se ze sajdy jednou rukou, ale bylo to jen na louce, obdivuju, po 100km by mě ta ruka upadla

Křesťan
Křesťan napsal 19.09.11 v 22:35

Osobně známjen pár holek co se kdy vrtali Jawičce v karbeci. Jednu takovou jsem si vzal za manželku. Uplně mi mi tim zlomila srdce Škoda jen, že jsme se nepotkali na Jawáči.

Fichtlííík
Fichtlííík napsal 08.08.11 v 21:54

není co dodat! opravdu paráda!

Endy
Endy napsal 08.08.11 v 12:46

Ahoj Myško, vítám Tě na Motorkářích.cz a smekám před Tvým motoparkem. Fotka ze zimního Krucíku je skutečně stylová

markriha
markriha napsal 03.08.11 v 21:43

Normálně tenhle profil mi fakt začal bavit ho sledovat ... Stačil záběr na ní, na motorku a je vymalováno! Za chvilku to tu bude jak na Facebooku Jinak abych zareagoval ještě na to co jsi psala... jak se to tak přihodí, že si holka čte staré knížky o tom jak spravovat motorky a že jí to vůbec baví? Já myslel, že jsem byl takhle porouchanej jen já tenkrát, když jsem si četl knížky jako: Rukověť pro řidiče motorových vozidel a podobný šílenosti .. ježiš, fakt se to tak jmenovalo! Máš někoho v rodině, kdo se o to zajímá? Táta, příbuznej? Pač tohle není možný, aby se holka místo aby chodila za frajerama, tak brala doma šmirglem plechy na dechla!! To je přeci škandál Ale jinak pochopitelně a všechna čest..

EEE
EEE napsal 03.08.11 v 20:16

Hoj. Moc hezká motorka a Tobě taky moc sluší Jen mě moc mrzí, že už sajdu s 250-559 nemám, hodně jsem na ni najezdil v létě v zimě a moc rád na ni vzpomínám, a tak alespoň mám ještě pár kousků na kterých taky zažívám pár hezkých chvil Ju jinak, ty kousky se sajdou jsou docela príma, a jednou nekecám, i když to zní dost hloupě ale tehdy to bylo prostě výzva, z Tábora až do H. Brodu, nějakých 100 km, jsem jel v sajdě a řídil jednou rukou ze sajdy. Prostě mi byla kosa Ale byl večer a nic nejezdilo

Motomyš napsal 03.08.11 v 16:22

Děkuji, jinak milan1963: viděli jsme se i na Jawáči i na VSJ, dokonce na Jawáči jsem měla tu čest se svést jako spolujezdec na tvé Stylce

Milan1963
Milan1963 napsal 03.08.11 v 14:38

Samozřejmě za 10 bodů.Někde už jsme se viděli- Jawáč nebo VSJ ?? At' vám to oběma dobře jezdí.

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 03.08.11 v 11:07

Jawka parádní a Motomyška taky. Tak ať Vám to holky jezdí stejně,jako Vám to sluší. No a 10 jasnejch.

Dolin
Dolin napsal 03.08.11 v 10:46

Popravdě dost divná kombinace, ale OK, proti gustu
...Mám taky 559 a sajdu...
10b

istonbike
istonbike napsal 03.08.11 v 10:08

Teda Jawka se sajdou naprostá paráda a pokud se jedná o Motomyšku k tomu nemám ani slov...nejen krása ,ale i to ostatní Dávám oběma xXx bodů s přáním pohody na třech kolech

Hříbek
Hříbek napsal 03.08.11 v 09:55

Paráda 10b

Motomyš napsal 03.08.11 v 09:34

markriho: ano, opravuju si jí sama, nám to kromě malování jako velkého koníčka. Ale je fakt, že už jsem trošku zhýčkaná, dřív jsem okolo sebe neměla nikoho kdo by mi pomohl, tak jsem se to všechno podle knížek naučila sama. Dokonce u první motorky neznaje pískování jsem ji v zimních večerech v pokojíčku skoro čtyři měsíce brousila šmirglem, abych jí pak mohla nalakovat. Ale chybama se člověk učí. Do rozborky motoru se pořád ještě nepouštím. Nyní mám přítele, který jawičkám rozůmí velice dobře, shání mi mi díly, s hodně věcma mi pomůže, třeba renovace Modré a Pionýrka je hodně jeho práce, já jsem jen brousila, kitovala, lakovala základovku a skládala. Jinak ta fotka s karburátorem - bráška fotil psa, tak mě taky blejsknul

markriha
markriha napsal 02.08.11 v 21:39

Uuooaah! Tak to je massaccr! Tu fotku s tím karburátorem si snad nechám zvětšit a dám na zeď. Pokud se nepletu, tak Jawa je rodu ženského. A osobně si myslím, že tahle má neutěsnitelnej motor, protože když na ní usedne majitelka, tak bude na spodku vždycky tak trošku mokrá. A když veme do ruky šroubovák a vrhne se na karburátor, tak jí snad i spadne řetěz... . No nic, zase začínám rozvazovat. Hele, ty si fakt tu motorku opečováváš sama, nebo to bylo tak trochu na oko? A vůbec to neber jako urážku, ten můj dotaz. Jen je to prostě nezvyklé.

pala
pala napsal 02.08.11 v 20:17

Taky mam takovej stroj,jizda ze sajdou nepopsatelna,

2stroke
2stroke napsal 02.08.11 v 19:48

Holka pěkná, motorka taky ...ale ty plyšové uši, fuj, jsem na to alergický

assox

marcel666vtr napsal 02.08.11 v 18:53

Paráda ,přeji mnoho pohodových km

pivovarsky
pivovarsky napsal 02.08.11 v 18:05

Tahle jawa, to je prostě erotika... krásná práce, krásná moto, krásné všecko...ehm...

Rod

O.N.E. napsal 02.08.11 v 17:11

Moc pěkná

Rod
Rod napsal 02.08.11 v 16:59

Nějaká povědomá..nebylas náhodou na Jawasrazu v Krucemburku v roce 2003, 04 nebo 05..?

Podas
Podas napsal 02.08.11 v 16:47

Holka na sajdě. Prosím tě nechceš mi ten karbec taky seštelovat??? No po těch dvou kolech bych se měl taky naučit.

cobalt
cobalt napsal 02.08.11 v 16:39

Moc pěkná Máš to za 10!

lukocbr
lukocbr napsal 02.08.11 v 16:32

fakt pěknej stroj i ze sidecárum fakt supr poklona velka at se to z vejfukou jen modra

czm175
czm175 napsal 02.08.11 v 16:27

tak to je drsny, mladá koc, jawy a ještě tolik. To je moc aji na mě Obdivuju a držím palce, jawě zdar

Motomyš napsal 02.08.11 v 16:10

Moc děkuji , jinak MimoCZ: máš pravdu, fotečka se zvedlou sajdou je z Motoškoly Kolín, byl tam super kurz bezpečné jízdy se sidecarem, ke konci jsme měli volné jízdy, tak jsme si s kámošem trénovali osmičky po dvou

MimoCZ
MimoCZ napsal 02.08.11 v 15:20

Zdarec, ta fotka s kolem ve vzduchu je z Motoskola Kolin. Ty pruhy na zemi a budky vzadu poznavam. Predpokladam, ze jste trenovali gymanstiku

Reddave
Reddave napsal 02.08.11 v 15:03

Moc pěkný stroj...Na motorce se jezdí po dvou kolech,ale toto??? když to má kola tři a stejně jedeš po dvou?? Jsi zvíře holka!!!

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 02.08.11 v 14:48

Není snad nic krásnějšího, než překrásná holčina na tak krásné mašině! Asi jsem se právě zamiloval... A máš to koukám i pěkně v ruce...

Dal bych 1000 bodů , ale jde dát jen 10b...