Yamaha XTZ 660 Tenere (1993)

Vlastník hraboš
Vloženo 30.7.2011
Aktualizováno 30.7.2011

Yamaha xtz660 je perfektní motocykl na naše rozbyté silnice a dálnice.Jak jsem viděl i terénu se cítí velice dobře jako ryba ve vodě.

Yamahu sem pořídil cca před 2 měsíci je dovezená z rakouska.Přes prvotní porodní bolesti dotažené motorky ,tím myslím že nějakej rok stála tzn.koroze v nádrži po tom samozřejmě čištění nádrže a celé palivové soustavy a základního servisu což je olej všechny náplně plus svíčka a filtr a nová řetězovka,po tomhle nezbytném zlu konečně můžu vyrazit! :)

Moje prvotní dojmy z nového stroje

Motor je takový řekl bych akorátní, nenadchne ale ani neurazí pro klidnějšího jezdce cestovatele dostačující. Je takový příjemně uhlazený,vibrace sou minimální.
Brzdy jsou trošku slabší, ale zase taková tragédie to není.
Rám je vzhledem k tomu na jaké cesty byla motorka vyrobená asi dobrej neumím to objektivně posoudit.
Podvozek je opravdu luxusní!a koor na naše rozmlácené cesty.
přední tlumiče jsou trošku tvrdší než zadní centrální tlumič ale jako celek musím říct že je to velice příjemné svezení.
Sedlo to je věc :)))
To je jedna věc na kterou sem ještě i téměř po tísíci kilometrech nezaujal nějaké konečné stanovisko.Snad nebude moc tvrdé a úzké pro řidiče :)

Jako celek je tenhle motocykl velice příjemný a pohodlný na výlety a cestování.Je to asi jedna z mála motorek která není moc finančně náročná na údržbu. Jak se říká za málo pěněz hodně muziky a v tomhle případě je to opravdu tak.

m.king
m.king napsal 31.07.11 v 21:29