Suzuki GSR 600 (2007)

Vlastník NehalemEN
Vloženo 13.7.2011
Aktualizováno 8.5.2013

Moje druhá a asi už poslední motorka, kterou budu mít, Protože už tudle za nic nevyměním.

První dojmy - ... ... ...

Když sem jí viděl poprvé
Můj opravdu první dojem na tuto motorku byl na dobu mrazu, absolutně se mi nelíbila, říkal sem si, BOŽE jak někdo mohl napasovat přední blinkry na nádrž, jak někoho mohlo napadnout dát dvě koncovky pod prdel spolujezdce, koncová světla vypadala jak dvě červený oči ze sci-fi filmu.

Po přečtení pár recenzí
Po přečtení pár recenzí, sem se pomaličku, ale opravdu pomaličku začal pídit po tomto stroji, technické údaje, maximální rychlost, chování motorky v zatáčkách a na rovinkách co na té motorce může bejt tak zajimavýho, kde je schovaný srdce týdle motorky.

A den kdy jsem jí viděl na vlastní oči a sedl sem si na ni
Poprvé sem jí zahlédl když mě předjížděla na dálnici, jel sem přes... a najednou jako raketa se okolo mě prohnala tadle už pro mě MAŠINA. Říkal sem si- sakra ta musí bejt ale dobrá. O týden později sem jí viděl u nákupního centra, byl u ní její majitel a tak sem se odvážil a zeptal jsem se ho co se mu na tej motorce líbí a jak se na ní sedí a jak jede. Slišel sem jedině chválu, motor absolutně pružnej táhne od spoda až na konec otáček, absolutně ovladatelná, sedí se na ní jako na gauči, prostě svezení na takovejdle motorce je prostě nádhera, nic lepšího bejt už ani nemůže. Nabídl mi abych si sednu a projel se po parkovišti, měl na ní laďáky. Když sem otočil klíčkem ve skříňce, tak se rozsvítila přistrojovka a z motorky vycházel zvuk jako když se nabíhá počítač. Otáčkoměr provedl test, ukazatel rychlostí, hodiny, bylo to prostě super. A když sem jí nastartoval, bože byl to koncert jakej sem ještě neslišel, naprostá paráda. No a po projetí na parkovišti to byl ten nejlepší zážitek v životě, nejlepší motorka na který sem kdy seděl a jel. No a to byl ten osudný den, kdy se mi tadle motorka začala libí a řekl sem si musim jí mít, prostě musim. strašně dlouho sem jí hledal, když sem našel, tak na fotkách vypadala krásně, ale skutečnost klamala. Když byla v mém kraji, tak byla zase drahá, bez předešlích kontrol. A když byla levná tak to bylo zase daleko, ale furt to nebylo ono. Ale jednoho dne sem jí našel.

sebkova
sebkova napsal 11.04.12 v 21:57