BMW R 1200 GS (2010)

Vlastník ENTERman
Vloženo 18.6.2011
Aktualizováno 25.7.2022

Plně vybavený tradiční cestovatel v modelu 2010

První dojmy - ... i po tolika letech mě tenhle bike stále baví :-)

Po tom, co mě postupně opustila touha po okruhovém adrenalinu, výjížďky kolem komína a následně svou původně funglovou Yamahu YZF-R1 (2005) předal do dalších dobrých rukou do Kutné Hory, měl jsem v další volbě jednoznačně jasno. "Extraligový superport" vyměním zase jen za "extraligového cestovatele" => splnění dalšího v pořadí už druhého moto-snu. "Velké Gé-eSo od západoněmeckých soudruhů" byla jasná volba. Kamarád mi ji na 3 hodiny půjčil, a to bylo osudné Láska na první dotek a pohled. Neuvěřitelně lehce se ovládá, je to ideální cestovatel, ale umí i zabrat, takže žádná nuda na labutích. Asfalt, lehký terén, všud se jí líbí. A ty dva hrnce? ... uuuaaa tenhle bike má prostě koule, pánové a dámy! JAk na denní používání tak na dovolenou, každoročně ji protáhnu na konci léta v alpských zatáčkách a lehkým terénem mimo asfalt ...prostě napříč Evropou a i naložená táhne jako lokomotiva

Best Multipurpose Wheeled vehicle

Vyrobeno 4/2010 v D, servisní knížka (záruka BMW EU do 4/2012)

Barva:
- šedá metalíza

Nadstandardní výbava:
- odpojitelné ABS
- elektronické odpružení ESA
- palubní počítač
- vyhřívané rukojeti
- chromový výfuk
- led bílé blinkry a zadní světlo
- držáky kufrů
- kryty rukou
- kryty válců
- boční Vario kufry a topcase (včetně vychytaných vnitřních tašek)
- nainstalovaný špičkový alarm s pagerem (u nás a od Břeclavi na východ a směrem na Blakán nezbytnost)

... postupně přidávám pár BMW drobností za nedrobný peníz ... GS ale za těch pár zlaťáků rozhodně stojí. Kdo má, ví o čem mluvím

... prostě skvělý bike!!!

ENTERman
ENTERman napsal 27.09.21 v 21:35

Gé-eSo je k dispozici pro případné zájemce. https://www.motorka...1200-gs-1696432.html

vlastimil1970
vlastimil1970 napsal 29.09.19 v 18:54 10b.

moc pěkný

Vlnič
Vlnič napsal 02.06.15 v 14:25 10b.

Máš docela pěkně posekanou trávu
ne, je to pěkný

Mallory
Mallory napsal 16.04.12 v 22:28

Úžasný a impozantní stroj. Kdybych došáhla ze sedla na zem, tak bych si taky nechala říct. Ať se práší za kočárem.

RobiXRV
RobiXRV napsal 22.06.11 v 19:18