Honda CBR 954RR Fireblade (2003)

Vlastník eRRik
Vloženo 7.6.2011
Aktualizováno 28.12.2012

...moja 954RR, konečne..pre mňa je to splnený sen-ďalšíí:).

První dojmy - Po 600RR je dosť silná, hlavne v strede je cítiť, že to je FireBlade a vrch samozrejme masaker, ale tak to mám presne rád...Proste vedel som čo hľadám a to som aj kúpil a upravil podľa seba

Takže po GSX-R600 K2 a 600RR som sa rozhodol pre môj detský sen...a urobil som dobre, motorka je ešte lepšia ako som si myslel..Začnem brzdami - tie sú určite najlepšie aké som mal. Hneď som jej kúpil červené pacierové brzdové hadice, tlmič riadenia HyperPro RSC,Led blinkre,padáky,NGK iridium sviečky,Pipercross vzduchový filter,Progip gripy,..hneď som vymenil Motul 300V+KN olejový filter -proste cez zimu nebolo čo robiť :)Zima prešla a odvedy mi robí už len radosť..Je minimálne rovnako dobre ovládateľná ako 600RR, ale motoricky je to iný level...nástup výkonu krásne plynulý, žiadne kopance a skoky sa nekonajú..je v každom okamihu predvídateľná a preto ja Hondu milujem:)Ešte som vymenil nové Racetec K3 predok 120/70 R17 a zadok 190/55 R17+nastavie podvozku na moju váhu u profíka a to s nej spravilo inú motorku..je to proste môj sen a môžem všetkým len doporučiť;)

Update 2012
...pribudli ďalšie kusy do skladačky: páčky Titax, Akrapovič karbon, PC3, stupačky Robbymoto, ukazovateľ PZR, SBS dualcarbon, Stompgrip, plexi MRA a dozadu nová Supercorsa SP...

eRRik
eRRik napsal 12.02.14 v 16:11

jannyjohn112
jannyjohn112 napsal 06.01.12 v 18:47

eRRik
eRRik napsal 19.07.11 v 21:01

Dík za kladné komenty, som rád, že sa páči ...a ta silnice má 2km, zvyšok sú cesty po smrti-tankodrom

Navigator
Navigator napsal 19.07.11 v 00:00

Jeden pohled a je mě hned jasný, že to není unás máte nádherný silnice a motorku máš taky krásnou za 10b.

TVGSXR
TVGSXR napsal 29.06.11 v 10:53

Krásnej stroj..můj sen..doufám že se mi brzy splní:)