Suzuki DR 650 (1992)

Vlastník Mirdaa7
Vloženo 5.6.2011
Aktualizováno 11.12.2011

Suzuki DR 650 RSE. Při rozhodování mezi tímhle a Honda NX 650 Dominator zvítezilo DRko, a věřím v to, že jsem neudělal chybu

Zatím bohužel nemohu rozvádět sáhodlouhé recenze, ještě jsem neměl možnost se na ní projet, páč čekam na ozubený kolečko na startéru. A jinak než přes startér ji neroužnu, zkoušel jsem ji roztlačovat, ale bohužel, obsah 650 je už i na mě moc!

Tak nakonec se mi zprovoznění motorky docela prodražilo, špatnej startér a od toho se odvodilo všechno ostatní: Baterka kaput, spínací relé kaput, do toho ještě prasklá volnoběžka. Jinak by mělo být vše OK a už jen čekat na příští sezonu (2012), protože v tý letošní jsem toho moc nenalítal, jenom pár km kolem komína.
Věřim jí, že za tu péči, kterou jsem jí věnoval mi nikdy nikde nenechá ve štychu.

Selik007
Selik007 napsal 11.09.14 v 11:12

čááu koukám konečně někdo kdo má stejnou motorku :D sice mám 91 ale je to supr čupr stroj

Quincycz
Quincycz napsal 10.07.11 v 14:39

týjo už jsem myslel že mám jedninej v celý republice červený rse :) tož roztlačit to jde ale je to celkem záhul

Mirdaa7
Mirdaa7 napsal 19.06.11 v 10:08

Speedway, díky moc, akorát je velká škoda, že prodáváš toho Transalpa, bude ho velká škoda

Kolbis
Kolbis napsal 19.06.11 v 08:50

Červená sestřička té mojí modré. Sluší jí to.

speedwayHanzz
speedwayHanzz napsal 19.06.11 v 07:39

Kamaráde ta je nádherná Jako z výstavy