Honda NX 650 Dominator (1992)

Vlastník Jafoun
Vloženo 23.5.2011
Aktualizováno 11.11.2015

Po necelejch ctyrech sezonach na silnici se zas nebojim umazat se od bahna...:) jako bych se znova narodil...

První dojmy - Starej Dobrej Dominator

Koupi Dominatora predchazely dlouhosahly uvahy a premylani o tom, ktery ze starejch sestikil by pro me bylo nej. A asi z duvodu totalni jednoduchosti cely motorky, povestnemu motoru a slusnych jizdnich vlastnosti - hkavne v terenu jsem do nej sel.. a rozhodne toho nelituju..

Motorka je z 92.roku, dotazena ze Svycarska kde jezdila uskrcena na 18kw- ktery zustaly zapsany v TP i po otevreni, do Cech ji dotahl znamy znameho jednoho znameho:) ktery motorku komplet rozebral, vymenil veskera loziska, nechal repasovat zadni tlumic a prelakoval ji na matnou cernou barvu. Pote motorka putovala dal k byvalemu majiteli - ten na ni planoval jezdit vice OFF tak pribyly drapaky, krosovy predni blatnik, nova retezovka a docela brutalni padaci ram, odjel na tom Mastodont maraton 2010 a od te doby motorka moc nejezdila, nez jsem si pro ni prijel ja.

Po dovezeni domu jsem v ramci blizsiho seznameni dominatora odstrojil a nasel jsem KN filtr(motorka ma otevrene vyfuky-tedy jen jeden, na druhy se majitel nejak nedostal) prosel jsem vsechna hejblatka a hledal vule a ke sve radosti jsem nikde nic nenasel.

Mam za sebou cca 1500km, z toho dobrou polovinu mimo silnice a az na par malickosti jako je nevhodna zadni guma do terenu - Mitas E09 a podivne tvarovana riditka, ktere mi vadi hlavne pri jizde ve stupackach je to to prave:)

Dominatora jsem prenechal brachovi, rok na nem jezdil tak jak byl a behem tyhle sezony motorka prosla celkem dramatickou promenou, vice info v deniku

Omarson
Omarson napsal 07.10.17 v 18:50 10b.

Jafoun
Jafoun napsal 26.01.16 v 18:31

:) diky za pozitivni hodnoceni

Bundes
Bundes napsal 26.01.16 v 10:09 10b.

Nejkrásnější dominátor, co jsem kdy viděl

Jafoun
Jafoun napsal 12.11.15 v 20:12

Radus88 - a malem to byla stavba z tvyho dominatora :) Kdyz jsem tohodle kupoval, tak jsem se byl podivat i u tebe...

Diky, brachovi vyridim pochvaly :)

danny3716
danny3716 napsal 12.11.15 v 18:17 10b.

Kucí to je nááádhera , sleduji Vaše další kroky , těším se na finále