Honda CBR 954RR Fireblade (2002)

Vlastník Vaca_RR
Vloženo 8.5.2011
Aktualizováno 18.8.2011

Dovoz z Francie. Menší kosm. vady na pravém boku. Jinak prostě úžasná bílá. Bílá kola, Koncovka LeoVince v karbonu... zkrácená. Blikry jsou kapky... zde plánuju úpravu na klasiku. Jinak 111kw by už mělo stačit

Nemám co dodat. Již starší model ale poslední pěkný než začli dělat miniatůry... Sportovní posez ale nijak extrémě. Táhne krásně odspoda (cca od 2500ot./min)Výkonu zatím víc než využiju tak doufám že to tak dlouho vydrží. Do zatáček jde prostě jinak než Hornet. Né líp, né hůř ale prostě jinak a to jinak mě vyhovuje. Mám ji cca 3 týdny a zvykl sem si na jinej posez hned po dvou vyjížďkách takže spokojenost. Uvidíme co nám přinese sezóna

Sezona v plném proudu a i přez špatné počasí sem už stihl nalítat skoro 7000km. Takže zjištěno že neměla asi žádnou vážnější nehodu protože nikam netáhne. Jede jak má a motor de jak víno... ze začátku než sem na to přišel čím to je mě znervózňoval občasné chrastění při prudkém klesání otáček (ať už při Prague Night Ride nebo při jiném menším potůrování) Onen zvuk dělá klapka ve výfuku. Což se mě ulevilo S origoš výfukem bylo krásně slyšet jak si ten motor hezky přede. Maximálka vyzkoušena ale psát to sem nebudu :-p Byl sem příjemě překvapen že jede o 13km/h víc než kamarádoj D

aDBlue
aDBlue napsal 18.08.11 v 22:17

mooooc pěkná, ta barevná kombinace je fakt luxus, 10 bodůů...!

Vaca_RR
Vaca_RR napsal 18.08.11 v 21:39

Dík všem. Po čtvrt roce a nějakejch 6tis km zatím naprostá spokojenost. Jen ty ráfky furt mejt ale není to nic nesnesitelnýho vzhledem k tomu jak to pak sluší A mouchy z kapoty jdou dolů dobře.

stalon
stalon napsal 17.08.11 v 18:16

Nádherný stroj jasných 10b

AndělkaPinkajda
AndělkaPinkajda napsal 08.08.11 v 18:29

Téda to je bombička!!! Dávám desítku to je jasný.

TVGSXR
TVGSXR napsal 29.06.11 v 11:03

Nádhernej stroj.. Já ho chci takýý