Jawa 50/20 Pionýr (1978)

Vlastník Biker_Bobr
Vloženo 4.5.2011
Aktualizováno 14.4.2013

Popis:Jawa pionýr 50/20,max rychlost asi 50-60km/h,nádrž na 5 litrů.Objem 49,9ccm

Muj nový přírustek do rodiny se simsonem :) jsem za nej rád,a ted se jenom vrhnout do renovace.

První dojmy - Super motorka na to jak je stará motor krásně táhne jeden z nejlepších modelů jawa pionýr.Myslím že na ní začínal snad každý.Je to prostě nezničitelnej stroj.Je vhodný jak na silnici tak do terénu akorát jedna nevýhoda na terén je celkem nízký.

Takže jednou v sobotu 30.4.2011 mi začal zvonit telefon a tam že si konečně můžu přijet pro pionýra.Je celkem v dobrém stavu(jde nastartovat ale bude to chtít vyměnit všechna ložiska v motoru atd)a pak zbývá se pustit do renovace.Už se těším až bude hotov a bude moct na silnici.Je to skvělá motorka jako ostatní takový ročníky.Mám citový vztah ke starým motorkám a sem za ně rád stále shaním nejaké nové přírustky do mé malé rodiny:).Renovace snad vyjde a bude jezdit a vypadat jako za mlada.

Biker_Bobr
Biker_Bobr napsal 23.05.11 v 11:18

díky

Milan1963
Milan1963 napsal 23.05.11 v 09:29

Dobrý základ pro renovaci.At' se Ti podaří!