Honda CBR 125R (2004)

Vlastník sharkis
Vloženo 8.10.2006
Aktualizováno 9.2.2013

Je to prostě takej mini supersport, teďka už jí brázdí někdo úplně jiný :c)

První dojmy - Malá, lehká a obratná motorka, která za málo peněz nabídne hodně muziky - jezdí skoro zadarmo, dá se s ní jezdit i větší dálky a spotřebu to má podobnou jako sekačka na trávu :-D Spolehlivost vysoká, ale jsou to už bohužel jen vzpomínky:-) Na poposunování do města bych jí zase bral :-)

Moje úplně první legální motorka Malá, obratná, lehce ovladatelná, "blbuvzdorná" a s nízkými provozními náklady - prostě ideální na naučení Poté, co jsem si koupil GSX-R, jí rok brázdila mamka, ale pak šla do světa - koupila si jí jedna velice sympatická slečna

Kde je jí dnes konec nemám ponětí, každopádně u nás za celou dobu bez závad

Zkušenosti + skalpy motorek

5let: Pařez (věkem jsem si nebyl jistej, nedávno jsem objevil dobovou fotku)

10let:
Simson S51 B2, Simson Sperber

16let:
Honda CBR 125R, ČZ 125, Yamaha FZS 600, Honda CBR 1100 XX Blackbird, Honda Varadero XL125V

má 6 rychlostí, 9,7kW a povedlo se mi jí vytáhnout až na 110km/h... Má větší pneu - vepředu 110/70 a vzadu 130/60 což je oproti originálním rozměrům (vepředu 80/90a vzadu 100/80) bomba. Projeví se sice snížením maximálky, ale v zatáčkách sedí jak přibitá!

Cesty:

7.10.2006 jsme s Veenou podnikli cestu na mimoňský letiště, kde sme se dost vyblbli a taky nafotili nějáký fotky...

1.5.2007
se uskutečnila 1. čarodková vyjížďka. Jelo se na Ještěd přes kryštofovo údolí a zpět přes Hamr. Bylo to úžasný.

24.6.2007
Jsem uskutečnil zatím nejdelší výlet. Za Veenou do písku a zpět. Byl to super zážitek

Další info: !!!Konečně provedeny opravy po předchozím majiteli!!! ---> nové fotky!!!16.5.2007 mi přibylo nové vybavení! Kalhoty Tofana a Hit-air bunda s airbagem

...dodatečně byly provedeny jazykové úpravy popisu, jelikož jsem se na ten přiblbej "Xchat styl" z období puberty už nemohl dál dívat

sharkis
sharkis napsal 09.06.12 v 21:21

Když se s odstupem času koukám na své staré příspěvky z mého "pubertálního období", tak musím objektivně konstatovat, že jsem psal jako k***t

sharkis
sharkis napsal 03.09.07 v 12:49

nato sae neda zapomenout jeste ted me z toho brni pr*el

smazany17374
smazany17374 napsal 01.08.07 v 22:19

Nezapomeň dopsat 500km v sedle do Písku a z5 a skalp Honda Varadero XL125V

MrEskymo
MrEskymo napsal 16.05.07 v 16:27

cus prosimte chtel sem se e zeptat kdyz sis pro ni jel do nemecka jestli sis ji teda dovazel sam co vsechno si potreboval pro to aby to tady bylo mozny prihlasit???moc diky za kazdy info kdyztak mi pls napis na icq 276095521

napsal 21.02.07 v 17:40

jojo to so pokoušej ....já jsem z kopce jel 140...takže přeju úspěšný zjíštění!!!