Jawa 50/551 Jawetta (1961)

Vlastník Cipísek
Vloženo 23.10.2005
Aktualizováno 23.10.2005

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

ottoson.k
ottoson.k napsal 30.05.10 v 00:29

zajímavý. ale origo by byl lepší

Waldas28
Waldas28 napsal 16.09.09 v 13:37

No je to origo sportka taky mám jednu. bud rád že máš sportku ta je cenější štítek koupíš na fichtl krámku.jaweta sport 1960-62 oproti standart sportovní nízké řidítka,sportovní průhledný štítekštítek,pevné sedlo ty máš neorigo,a samostatná nádrž objem 6,5 l dojezd až 420km

napsal 04.11.05 v 14:49

Ahoj jezdim zavody,schanim ten typ co mas ty.Pokud by mela jeste orig.stitek na ridikach dal bych ti zani 10tis.Protoze ji mas nekompletni a stejne bych ji musel predelat a upravit tak ti zani nabyzim 5tis.Diky za opoved.

Cipísek
Cipísek napsal 25.10.05 v 21:03

odpoved pro Misa.89: prozatim nemam predstavu,ale nebranim se prodeji,nechaval sem vyvarovat ram,ale to kytovani se asi moc nepovedo,je tam vypalovanej lak.Ranovace je amaterska,ale neni spatna.Sou tam supr gumy a kdyz je v provozu,tak chyta na jemny seslapnuti,motor v puvodnim stavu,jede jak dabel <br />
PS: pisni mi na mail,pokud mas zajem

Cipísek
Cipísek napsal 25.10.05 v 21:00

Zdravim vsechny: nadrz asi original je, ale pak si nedovedu predstavit proc JAWETTA ma pod touto nadrzi v puvodnim ramu otvor,kde chybi ta &quot;vlozka&quot;(nadrz) a uzaver, jak to tam mate vy ??

napsal 24.10.05 v 19:16

Zdravím,pekný stroj.TA NÁDRŽ JE ORIGINÁL.Ja mám tiež JAWETU a ja mám s nádržou vo vnútri-typ STANDARD.A ty máš typ SPORT.

napsal 24.10.05 v 18:55

Zdravim, ta nýdrž je to lepší, je to &quot;sportka&quot; Taky bych nepohrdnul, vyměnil bych za super 487, nebo nějakou tu korunu: www.volny.cz/jawaweb Jinak červená by jí slušelá líp

napsal 24.10.05 v 10:59

Zdravím,pěkná mašinka,mám podobnou,Stadion S11 jo a ta nádrž je originál,dělali se dva typy,s touhle nádrží a jedna v rámu

napsal 24.10.05 v 08:18

kolik za ní chceš?něco takovýho shánim,chtěl sem děat renovaci,ale když už je po, co se dá dělat tak kolik?