Buell XB12S Lightning (2008)

Vlastník Paťan
Vloženo 29.3.2011
Aktualizováno 10.1.2015

Kdo ho nějakou dobu neměl, neví nic...

Ducati Hypermotard 1100/1100S: byl finančně mimomé možnosti

První dojmy - Malý, obratný, pěknej spodek, není to motorka pro líné zadky

Doplňky na motorce - Vejfuck Remus, stavitelné páčky, bezhrazdová řidítka Magura, hefty Rizoma.

Únor 2011: Buell XB12S Lightning, rok výroby 2008, emerická verze, stav tachometru cca 2300 mil, zakoupený z druhé ruky v Polsku v únoru 2011.

Červen - Červenec: Těch pár měsíců ježdění mě stálo jen nervy s ustavičným praskáním přední výfukové spony, která drží výfuk pod motorem. Nechal jsem si udělat několik kusů z tlustšího matroše (1,5 mm) - zatím cajk.
Cesta do alp do Garmisch-Partenkirchenu.
Podzim - zima: Stav tachometru - 7853 mil. Přes zimu proběhla běžná údržba (oleje, svíce, promazání, zběžná kontrola,...).
Jaro 2012 Výměna tekutin + gum,... Continental ContiMotion- celkový nájezd vydrželi 5700 mil a to jak předek, tak zadek.
Obuty opět Contimotion, ale na příští sezonu se nejspíš poohlédnu po něčem jiném
Říjen Přes zimu jsem né vlastní vinou přišwl o jedno zrdcátko. Od dubna 2012 mám danou objednávku na obě zrdcátka z katalogu ve firmě MOTO-UFO (dříve ze Skalice, nyní z Jaroměře) včetně zálohy a do dnešního dne (22.10.2012) mi je nebyli schopni sehnat, ani mi nedali vědět co a jak!!! Kdybych si nějak vymýšlel, neřeknu nic a čekám, ale zrdcátka od hein-gerickeho?!?! Tomu říkám vstřícný a konstruktivní přístup k zákazníkovy!
Zimní spánek 2012: Stav tachometru - 9831 mil. Objednáno pár dílů na kunění, resp. lehké doplnění vzhlefu a funkčnosti.
Náfuk na pravou stranu
Krátký zadní díl podsedláku (bez cedníku na rejži)
Originál tank pad Buell
Tlumič řízení
Sezóna 2013 Stav tachometru - 10926 mil.
Z vleklých zdravotních problémů najeto jen několik mrzkých majlí.
Stříknut na namontován náfuk na pravou stranu - fakt to funguje! Od té doby jsem se fénoval jen 2x! Bomba!
Sezóna 2014

Werny_xb9sx
Werny_xb9sx napsal 03.06.17 v 22:01 10b.

zdarec ... pěkná to barva ;)

Paťan
Paťan napsal 27.08.14 v 06:36

Diky. Cherrybomb je super

Pjercak
Pjercak napsal 14.08.14 v 17:28 9b.

cerno krvavý je skvěly

Werny_xb9sx
Werny_xb9sx napsal 28.07.14 v 21:01

taky pěknej stroi a taky jsem se rád s tebou setkal ;)

zach21
zach21 napsal 18.01.13 v 20:51 10b.

Pěknej bullík