renocar_unor

Buell XB12S Lightning (2007)

Vlastník Bowler
Vloženo 2.6.2013
Aktualizováno 2.6.2013

Podle meho nazoru velmi povedena motorka ktere vyhovuji utazene zatacky s decentnim asfaltem

První dojmy - Proti ostatnim motorkam mi pripada mala, dobre padne do ruky a samozrejme super zatah odspodu. Pri vyssich rychlostech ztraci dech, ale stejne na tohle nebyla urcena. Kdybych musel mit pouze jednu motorku, asi bych vybral jinou.

Motorku bych doporučil pro - Jenom tem lidem kterym se libi. Rekl bych ze nemusi mit obavy ohledne spolehlivosti a nedbat na negativni hodnoceni lidi kteri nevi o cem mluvi.

Doplňky na motorce - Riditka Rizoma, zrcatka na konci riditek (jsou perfektne pouzitelne na rozdil od origo ve kterych toho clovek moc neuvidi), otevreny vyfuk a preprogramovana ridici jednotka.

Bulika jsem koupil hlavne proto ze se mi libi vzhledove a uz se taky bohuzel nevyrabi. Je to jedna z tech motorek ktere uz asi se mnou zustanou. Byl jsem velmi prijemne prekvapen kdyz mi kamarad na Monstru S4Rs nedokazal ujet. Samozrejme se bavime o velmi zatackovite ceste kde max. rychlost nepresahne 150.

Jakmile jsou zatacky vice otevrene a rychlost stoupne pres 150, bulik zacina ztracet dech.
Co se tyce pasazera, tak myslim ze neni treba komentovat, ulozny prostor taktez.
Dokazu si predstavit i cestovani na tomto stroji, ale urcite toto neni jeho poslani. Ve meste se na nem da v pohode jezdit, ale je treba si pohrat s ridici jednotkou pokud je ladeny vyfuk, anebo nechat vse v serii.
Brzdy funguji vyborne, ale rekl bych ze predni je az moc citliva a ma tendenci k cukani. Nekdy staci jenom vycistit kotouc nebo vymenit desticky, ale nebyva vyjimkou nutnost vymeny kotouce.
Dobra sada sportovnich pneu taky udela obrovsky rozdil co se tyce ovladatelnosti.
Problemy se spolehlivisti zatim zadne (najezdil jsem asi 6000km).

aikon1
aikon1 napsal 06.02.22 v 18:43 10b.

Je to jiné, je to pěkné, 10b

Amík
Amík napsal 15.01.17 v 12:51 10b.

Pěkný a výstižný popis Bullíka i koně ve stáji. XB je velmi udržovaný kousek už na první pohled. 10b

JA-NE
JA-NE napsal 18.10.15 v 17:59

krasna motorka..

JA-NE
JA-NE napsal 18.10.15 v 17:59 10b.

krasna motorka..

Willik
Willik napsal 26.06.15 v 08:20 10b.

Parádní strojek