Jawa 350/640 (1994)

Aktualizováno 5.1.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 27 záznamů

Stavca napsal 02.03.07 v 14:26

2 Stoura->bohuzel se mi nepodarila dodelat, ptz zmenila majitele, ale je to kamos, tak to mozna dodela on, jeste prijdou otocit riditka, seriznout ulozny prostor, aby byl stihlejsi zadek, sundat ty zadni padaky a jeste nejake dalsi upravy na motoru, mi se to libi a vetsine lidi taky

Stavca napsal 02.03.07 v 14:24

2 JIMI->ty polepy delal predchozi majitel, takze bohuzel neporadim, jak na to ale preju hodne zdaru

napsal 27.01.07 v 18:33

Tak to je vážně važnej oranžovej humus pánové..

crazyjim
crazyjim napsal 04.09.06 v 01:55

Ahoj,ty bílé polepy budíků jsi si dělal sám?Jestli jo,tak by mě zajímalo,jak jsi na to šel,hlavně při sundávání ručičky.Jestli na to máš nějakej postup nebo něco.Jinak pěkná motorka

mira.640

moranka napsal 21.03.06 v 20:44

Ahoj, už mám foto 638

cirkusak
cirkusak napsal 17.03.06 v 18:18

no jo povysil je treba.. a doufam ze se potkame na mosnove...

napsal 24.02.06 v 11:40

Nazdar! Díky za pochvalu a až budeš mít někdy cestu, tak dej vedět. Už nám pomalu osychají meze! KONEČNĚ!!! Tak ať ti to lítá!

Vamp
Vamp napsal 11.02.06 v 15:12

Dost dobré úpravy ,už abych měl taky takovou v garáži ,musím ještě chvíli počkat.Jen tak dále pokračuj v úpravách,se ti fakt povedly.

Limi napsal 06.02.06 v 08:27

Zdar,jak ses dostal do budíků? Nechce se mi to otvírat šroubovákem, ale jinak to asi ani nejde co.

Limi napsal 31.01.06 v 10:22

Freedom party je v Rožnově v kempu směrem na Bečvu a jednou je na jaře a podruhé na podzim.

cirkusak
cirkusak napsal 25.01.06 v 17:09

no asi to bude nahoda jo urcite se muzem domluv a skoknout na mosnov, od jara us tam zacnu naplno trenovat...

Limi napsal 23.01.06 v 21:44

Do příkopy to hodil hned první den, když se vyhýbal Ávii v protisměru, kam se dostal po smyku na mokru . A to spadnul během expedice několikrát, prostě ideální společník na cesty. Taky už ho příště neberem

Limi napsal 21.01.06 v 16:57

Přesně tak, ještě tam jely další 2 Jawky a 1 Bawor, který kvůli přidřenému ložisku v zadním kole málem nedojel zpátky. Hlavně, že machroval, že to jeho zadní kolo stojí víc než naše jedna motorka.

Stavca napsal 06.01.06 v 23:49

tak na to ze to neni Rko, navic pises, ze je v nic moc stavu tak dobre ne??<br />
-jinak jestli se letos zadari a budou prachy, tak chcu jit taky do FZRka, tak bysme pak nekde mohli dat scuka kdyztak, tak at se ti dari opravy a at ti to jezdi

KUBULA
KUBULA napsal 05.01.06 v 13:41

Čau Stavčo,hele ja nevím co o ní píšou ale mam to změřeny ze sprintu,bylo to přesně nějakejch 12,26s a jel sem stejnej čas s Hornetem 6 a asi o 0,4s pomalejší než nový ninje6,a není to R je to 67Kw mam pvýfuk bez tlumiče a je vo nějaky kilo lehčí

Stavca napsal 03.01.06 v 22:31

diky za chvalu, uprav uz asi moc nestihnu, chci neco silnejsiho (FZR600), jestli se zadari, takze musim setrit<br />
2Meep-&gt;no doufam, ze se mi postesti koupit FZRko jeste pred koncem pristi sezony, takze pak bych se urcite zastavil a pri ceste bych mozna hopnul jeste ho Decina, potrebuju tam nekoho poznat

MeeP
MeeP napsal 01.01.06 v 19:14

Zdárek Díky za pochvalu mojí Zuzanky Potěší to Ty fotky jsou ještě starý protože mobil protestuje a nechce mi přes kabel dát nový foto Z druhý strany sem jí radš nefotil protože ten vejfuk byl děsnej.Ta nádrž je u dorazu mírně promáčklá ale to je v poho ....Jinak sem juknul na tu tvojí Jawku.Pěkná Já jezdil Trampa 2005 ale radši sem si polepšil.Teď si nestěžuju.Mej se fajn a spoustu kilometrů.Se třeba někdy sjedem a pokecáme ;)

Michal_biker
Michal_biker napsal 27.12.05 v 12:58

máš pěkou jawku tak ať se ti na ní ty úpravy dařej

Stavca napsal 03.09.05 v 12:53

2 Kovar -&gt; asi te zklamu, ale to jsou ladene ty puvodni, jsou predelane na absorbcni tlumeni od TKMoto.

smazany8029
smazany8029 napsal 29.08.05 v 10:22

Cetl jsem ze tam mas ladeny koncovky... Más jeste ty puvodní??

Stavca napsal 22.08.05 v 11:19

Skoda no, doufal jsem, ze se konecne dozvim, z ceho by tam sel dal nejlehceji klin, jinak dik za podporu.<br />
P.S. predek chci udelat podobne, jako mas ty, vypada to dobre, prece jen hranate svetlo sviti lepe nez kulate

napsal 21.08.05 v 20:35

zdravim tě, ale bohužel ti asi moc nepomůžu, když sem to koupil tak jsem ten klín k tomu dostal jako díl takže težko říct každopádně si s tim laminátem někdo pěkně vyhrál...tak ať se přestavba daří.

Stavca napsal 19.08.05 v 22:25

No uvazoval jsem o tom, ale nejaka lepsi maska, nebo treba predni svetlo z R1 stoji cca 2000,- takze palba, dale nemuzu nikde sehnat zadny klin pod motor, zrcatka uz mam vybrane, ale zase nejsou finance a tak bych mohl pokracovat, jinak ta barva vypada ve skutecnosti o dost lepe, jak rikam blby digital, je to signalni oranzova.

.Banán.
.Banán. napsal 19.08.05 v 01:56

Ty z toho chceš mít streeta?Pěkná

auuu
auuu napsal 19.08.05 v 01:25

4Ervená na kolech se mi sic moc nelíbí ale když jsoou litý tak je to celkem v poho at ti slouží a upravy se daří