Jawa 350/640 (1994)

Vlastník Stavca
Vloženo 18.8.2005
Aktualizováno 5.1.2010

Mám ji od června 2005, nechal jsem dát kola do komaxitu, má sportovní řidítka se závažíčkáma na zakázku dělanýma, snížené hlavy, laděné koncovky, pneu Sava MC7, přitvrzené vidle, bílé polepy stupnic, červené ručičky, modré podsvícení budíků atd atd

Zkušenosti: Zatím jich moc není, snad jen že není pravda, že se přehřívají a zadní kyvka se tak do 90km/h vůbec nekroutí, spotřeba cca 4l/100km, vibrace jsou taky snesitelné, jen výkon by mohl být větší a těžiště trochu níže, nedá se rychle překlápět ze strany na stranu.

Cesty: Freedom Party 2005 Rožnov

Další info: Konecne kvalitni foto .. jinak po prazdninach bude na prodej, budu prestupovat na silnejsi

Stavca
Stavca napsal 02.03.07 v 14:26

2 Stoura->bohuzel se mi nepodarila dodelat, ptz zmenila majitele, ale je to kamos, tak to mozna dodela on, jeste prijdou otocit riditka, seriznout ulozny prostor, aby byl stihlejsi zadek, sundat ty zadni padaky a jeste nejake dalsi upravy na motoru, mi se to libi a vetsine lidi taky

Stavca
Stavca napsal 02.03.07 v 14:24

2 JIMI->ty polepy delal predchozi majitel, takze bohuzel neporadim, jak na to ale preju hodne zdaru

napsal 27.01.07 v 18:33

Tak to je vážně važnej oranžovej humus pánové..

crazyjim
crazyjim napsal 04.09.06 v 01:55

Ahoj,ty bílé polepy budíků jsi si dělal sám?Jestli jo,tak by mě zajímalo,jak jsi na to šel,hlavně při sundávání ručičky.Jestli na to máš nějakej postup nebo něco.Jinak pěkná motorka

mira.640
mira.640 napsal 30.08.06 v 12:51