Suzuki GSX 750 (2001)

Vlastník chozzef
Vloženo 16.3.2011
Aktualizováno 24.5.2011

Klasická nahotinka bez zbytečností v šedé metalíze, doplněná jen o malé plexi a praktický kufr na delší vyjížďky.

Koupena teprve před měsícem, takže ji musím ještě pořádně "ochočit". Po předchozí motorce (Honda VT600) docela posun - stylově i výkonově, samozřejmě k lepšímu. Chtěl jsem prostě "dospělou" cestovní motorku, na které se nebudu cítit jako čmelák na bonbónu na klidné vyjížďky po práci, ale i na delší trasy. Zatím mám najeto cca 500 km a ještě stále si zvykám na to, že čtyřválec potřebuje zkrátka jinak vytáčet, takže si občas na křižovatce uříznu trochu ostudy, když mi to chcípne. Co se týče ergonomie, jsem naprosto spokojený - i při svých 190cm se na motorku pohodlně naskládám, jen občas zaznamenávám nepříjemné sjíždění na nádrž, což tady také někteří uživatelé zmiňují. Vibrace kolem 5000 ot. taky pociťuju, ale není to nic hrozného. Podvozek po předchozím majiteli naladěn spíše "do tvrda", což mi ale docela vyhovuje. Ani baťůžek si na pohodlí nemůže stěžovat - občas mám strach, že jí někde ztratím, protože mi vzadu usíná :). Účinnost přední i zadní brzdy mi při mém stylu jízdy bohatě postačuje. Teď mě čeká standardní údržba - olej, filtr, brzdové destičky a nějaká ta kosmetika a pak už jen jezdit a jezdit :)

xhuty
xhuty napsal 09.02.12 v 00:00

stylová a pěkná ...

EWRILL23
EWRILL23 napsal 22.07.11 v 23:39

Moc pěkné moto...Klasika - naháč - dokonalost... 10B EW23

Plman
Plman napsal 05.05.11 v 17:00

Inu totiž není třeba nijak upravovat aby byla parádní. Stačí jí nechat takovou jaká je ( samo - i ta tvoje ) a jen leštit. - takže za 10

Mildaz
Mildaz napsal 20.04.11 v 18:56

Vybral sis dobře! Takže ať ti dobře slouží a hodně km bez nehod (samozřejmě i s baťůžkem).

Víťan
Víťan napsal 02.04.11 v 13:44

Cítím to tak,že na každém naháči je spousta krásy.
Máš ji pěknou.
Dávám za 10 bodíků.