Honda CBR 954RR Fireblade (2003)

Vlastník VEPŘ.
Vloženo 25.2.2011
Aktualizováno 7.5.2017

jsem moc spokojený.mašinu mám rok a zatím jsme se vůbec nepohádali :o)))

První dojmy - S blejdem jsme prožily zatím jednu sezonu,asi 7000 KM bez nehody,doufám že to tak zůstane.Moc jsem spokojený jízda super,výkon super,ovládáni super.Jen pro spolujezdce nic moc jízda ne druhém sedle,ale nám to nevadí :o)))

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych nedoporučoval lidem kteří mají rádi klidnou jízdu po výletech,nebo třeba na nákupy.Samotné motorce to nesedí..

Doplňky na motorce - na motorce jsou přidány reflexní pásky v kolech,gripy,závažíčka v řidítkách,tankpad,remusový výfuk zn.micron,padáky a okolo nich jsem přidal perforovaný červený plech,červené doplňky a přestříkání některých dílů,jako zadní lízátko,kryt řetězu atd

Pořídit si FIREBLADE byl můj sen.Motorka je krásná a moc živá.Jet s ní maximální rychlost je pro ní hračka. Je to podle mého názoru motorka spíše na sportovní jízdu,pěkné a kvalitní cesty,nebo na okruh.Pokud jsem jezdil jako slušný motorkář ve velkých městech,tak se motorka pořád přehřívala a tím bylo každé zařazení rychlosti hlučné.Motor je skvělý,ten výkon je úžasný.Brzdy také perfektní,jen té převodovce měli věnovat více času.Posez je srovnatelný jak pro řidiče,tak pro spolujezdce jako na každém supersportu.Úložný prostor pod sedátkem je hodně velký,schováte povinnou výbavu,peněženku,mobil a ještě se vám tam něco vejde..

Ivushka
Ivushka napsal 19.01.14 v 19:50

luxuus

cancer
cancer napsal 06.07.11 v 12:51

TVGSXR
TVGSXR napsal 29.06.11 v 11:07

Krásnej stroj..doufám že brzy ho budu taky sedlat

Tarzy
Tarzy napsal 13.03.11 v 09:46

Fakt pěknej Blade 10b parádní laďák

WilliS
WilliS napsal 01.03.11 v 20:07

Hezký Fároš, přemýšlím o něm jako o další motorce po 6tce, ale teď mám CBRu po servisu, takže si ji ještě minimálně sezónu nechám. Třeba na sebe někdy mávnem, zatím