Harley Davidson FXDX Dyna Super Glide (2003)

Vlastník Maffy
Vloženo 20.2.2011
Aktualizováno 20.2.2011

Je to výroční kousek a předposlední typ motoru s karbošem. Takže jsem rád , když nastartuju HD - žije si svým životem

Harley Davidson Dyna Super Glide je docela pohodovej stroj, ale má jiný primární kolečko , KN filtry otevřený výfuky a teda si to pěkně maže. Zkusil jsem "Dubou" , kde jsem dříve jezdil na CBR900RR a docela jsem si to dával i na tak těžkým stroji . Najezdil jsem zatím cca 8000km a ikdyž plno lidí má výhrady ke spolehlivosti , olejniček atd. myslím , že je to blbost. Nebo se to týkalo starších , třeba neopečovávaných strojů. (o tom se dá dlouho diskutovat), ale já jsem krom běžných výměn nic nedělal. Přijdu ke stroji dvakrát protočim heft a bez sitiče si bublá... Byl to můj sen kdy v roce 1994 na Strahově , jsem měl poprvé možnost mít HD mezi nohama a projet se...
Jediný k čemu mám výhrady je sedlo spolujezdce , který prostě dálky trpí.

Špóna297
Špóna297 napsal 05.06.14 v 10:09

sedláme stejnó kobylu..

j.r.ewing
j.r.ewing napsal 27.01.14 v 19:47 10b.

Krásná strojárna chlape. 10b.

MíraHD
MíraHD napsal 30.01.12 v 22:43

Mam ho s černým motorem verzi sport a jak říkáš, bezproblémovej a pohodlnej stroj. Jen na jaře trochu bolí ruka od spojky.

Petr.VF
Petr.VF napsal 21.02.11 v 16:48

Nádherný stroj.

ladaT
ladaT napsal 21.02.11 v 08:28

Pěknej kousek, karbec je karbec, jsem rád, že mýty o nespolehlivosti HD jsou pomalu ale jistě vyvraceny.Ať to jezdí