Harley Davidson FXDX Dyna Super Glide (2002)

Vlastník cvrky
Vloženo 3.11.2018
Aktualizováno 4.11.2018

Po Sportym jsem do toho šláp pořádně,chtěl jsem klasickou Dynu Sport,ale pak se naskytla tahle upravená a když píšu upravená,tak jako hodně.

První dojmy - No když jsem to viděl naživo,tak bylo rozhodnuto.Jízda to už bylo horší,totálně podfoklý kola a vůbec to nechtělo zatáčet,ale pak už dobrý a ten motor,ten mě rozsekal.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho,kdo chce hodně jedoucí HD.

Doplňky na motorce - Kompletní kit Screaming Eagle,plné zadní kolo,vpředu 16" kolo,bylo toho hodně,ale už si to všechno nepamatuju.

Po Sportsteru a jízdě na kamarádovo Softailu jsem si řek,že velkej motor je potřeba,ale nikde nic.Chtěl jsem Dynu Sport,ale až asi po 3 měsících hledání se našla jedna kousek od baráku,tak hurá na prohlídku.Zjištění na místě,že motorku vlastnil můj kámoš kterej s ní jezdil sprinty a vyhrával co se dalo,jsem mu zavolal a ten hned řekl ať do toho jdu,motorka že je v cajku a jede jak dělo.Teď se možná usmíváte co to plácám,HD a dělo,ale tohle mělo kompletní kit Screaming Eagle ze 1450 na 1550ccm.Kit byl kompletní od vršku až po kliku včetně výfuku a zapalování,jelo to fakt hodně na HD,200km/h žádnej problém a furt by to jelo,ale to už jsem na tom vlál jak papírovej drak.Vzadu musel bejt plnej ráfek,protože to trhalo dráty,krouťák byl neskutečnej a to dělali ještě kit 1800ccm a to už musel bejt úplnej vejplach.Podotýkám,že jsem měl svýho času Hayabusu tak vím o čem píšu,když říkám že to jelo.Ale postupem času jsem se motoru nabažil a zjistil,že furt mám chuť si taky užít zatáčky a to tady moc nešlo,vpředu bylo 16" kolo místo 19" a tak to byla v zatáčkách trošku divočina,navíc jsem furt tahal výfuk a stupačky po zemi.Brzdy taky nebyly nic moc na tu váhu a výkon,300kg se prostě někde projevit musí.Bylo to svezení parádní,ale bylo třeba se podíval po něčem sportovnějším,abych si ty zatáčky mohl zase užívat,jen motor nestačí.

octavia555
octavia555 napsal 05.11.18 v 20:21 10b.

neni mozne ze som nasiela aj takuto recenziu...nie som sam

cvrky
cvrky napsal 04.11.18 v 10:32

Zdravím,jasně,že jsem nemyslel že by to jelo víc než Haybusa,vše co jsem psal je v rámci HD a ještě poplatný době kdy byla motorka uvedená do provozu,každopádně na motorku z roku 2002 v karburátoru to jelo dost,tvůj Breakout musí bejt zase jinej level Jinak na Vmax 1700 jsem jel taky a to je úplně jinej příběh,ten motor je hotová turbína,úžasnej zážitek Jsem rád,že se ti Dyna líbí,prodal jsem jí kamarádovi a ten je s ní moc spokojenej.Novou motorku už mám přes rok,chtěl jsem zůstat u HD tak jsem šel do XR1200,motor není taková divočina,ale v zatáčkách a na brzdách je to co jsem hledal

PSanec
PSanec napsal 03.11.18 v 17:51 10b.

Ahoj,pěknej Haryk a motor super.Mám HD CVO Breakout Pro Street s továrním kitem 1917ccm,na brzdě na grafu na zadním kole 106 kobyl a krouťák 160 upozorňuji!!! na zadním kole.Mám B-Kinga, ten má něco jako Haybusa.Ale zdá se mi ,že HD je louda.Kámoš má V Maxe 1700,občas si prohodím s breakoutem a to je ještě úplně jiná dimense.Přesto je HD nejlepší.ikdyž zatáčky jsou nepřítel číslo jedna,ale rád s nimi bojuji.Přeji ti jen super km,a jestli chceš pořádnou raketu, kup si Aprilii Tuono 1100 Factory nejlépe s full Acrapovičem.Je to šílenost na dvou kolech.