TM 300 Enduro (2011)

Vlastník David gas
Vloženo 7.2.2011
Aktualizováno 12.4.2011

Moje první TM.Musím se s ní teprve seznámit-snad si budem rozumět.

Něco jsem na ní odjel,tak můžu něco okomentovat.V porovnání s gasem 300 2T,na kterých jsem odjel 4 sezony je malinko jiná..Více brzdí asi kvůli větším kotoučům,při endurku po lese si též nechá líbit podtočení, ale tak traktorový spodek a ochotu šplhání do kopců při nízkých otáčkách jako Gas nemá.Musí se s tím počítat a pomoci si spojkou..Zato od středních otáček se začnou dít věci a tam má nad Gasem jasně navrch.Převodovka je 5 kvalt a na 4 jde na zadní v pohodě jen plynem.U Gase se mi naopak zdála převodovka přesnější a zařadit "falešný" neutrál se mi snad nestalo,u TM se mi to už párkrát povedlo.Spotřeba při jízdě po lese je cca.stejná. Startování u obou v pohodě,chytnou hned,jen u TM mi nevyhovuje poloha startpáky,která je na mě moc vysoko a vpředu,takže se sedu na ní nedostanu..Na mx. trati mi daleko víc sedla TM,jede víc,je mnohem stabilnější a lépe péruje.Vlastně se potvrdilo,to co jsem očekával.Na endurko po lese,nebo pro hobika bych doporučil Gase,pro toho,kdo chce závodit a má na to fyzičku tak TM.

r.o.b.b
r.o.b.b napsal 16.06.11 v 11:33

tak tohle se mi libi!at slozi.

krocan125
krocan125 napsal 12.03.11 v 13:27

pěkná 10b

putin28
putin28 napsal 20.02.11 v 14:13

Drake89
Drake89 napsal 08.02.11 v 15:57

Paradni kousek, supr vzhled, Italky jsou nejlepsi

tesakj
tesakj napsal 07.02.11 v 20:21