TM 300 Enduro (2002)

Vlastník Frenk23
Vloženo 9.2.2014
Aktualizováno 9.2.2014

Velmi silne enduro , padlo mi do ruky po mojem předchozím tm 250 f a ktm 5200 . jsem s ním maximálně spokojen

První dojmy - Při prvním nastartování to nevypadalo nejlíp , motorka nechtěla chytnout , mminulý majitel od ktereho jsem ji bral říkal že tak pul roku stála . a benzín tam byl taky kdo ví jak dlouho , no nakonec chytla , ale byl to děsny rachot protože těsnění vyfuku tam žadne nebylo . po dovozu domu jsem zjistil zavadu předního tlumiče , praskla pružina .

Myslím si že TMky , hlavně ve dvoutaktu jsou opravdu brutalo Prostě TM= totální masakr . I od jezdců co jezdí tm a nebo zkusily tm tak popisují že jsou to fakt děla , Italove aspon na něco kápli . U staších modelů byli použity kvlaitnější materialy než u těch novějších . S průběhem vykonu se chová spíše jako motocross ale je to všechno o nalazení . Tedkom je ve fazi go podvozku , motor byl zkontrolován a ještě něco odjezdí , nevím ani kolik se na něm najezdilo . to už mi nikdo neřekne .

chalka
chalka napsal 29.09.14 v 17:39

Ten, kdo jednou zkusil TM, nechce nic jiného Parádní 10b.

Frenk23
Frenk23 napsal 23.02.14 v 18:58

no , není pravda všechno co tu píšeš . Ohledně te vydrže . Je držák jako kráva . Dnes jsem to byl projet a nebyl sebemenší porblem na žadnam výjezdu . občas když jsem nedořadil tak skočil neutral . Jinak maximální spokojenost . v plnych točkách to opravvdu brutálně bere .

Lubos92
Lubos92 napsal 14.02.14 v 21:40

Pěknej stroj .

sirr
sirr napsal 11.02.14 v 06:31 5b.

Tak TM mají určitě super motory, hlavně je použivají v kartingu (motokáry) na závodění.Jinak co se týče výdrže a všeho ostatatního tak to stojí za starou bačkoru a spoustu věcí budeš muset odlaďovat!Hlavně bacha na kaluže!U téměř nové TM 80 jsem projel kaluží na trati a motorka staratila výkon a tarokovala!Voda se dostala do fajfky a nejela ...atd...