TM Racing 300 Enduro (1999)

Vlastník Sukyz
Vloženo 20.12.2017
Aktualizováno 11.6.2019

Koupena v hrozném a dezolátním stavu...

Motorka koupena od Klalsický český lempl - Domorodec co na tom jen jezdil a nic do toho neinvestoval... klasika..

První dojmy - První dojmy nic moc, přijeli jsme pro ni přes celou republiku pozdě večer takže jsem to jen projel zkoušel jestli to řadí nebo ne naložil a odvezl.

Motorku bych doporučil pro - Pro člověka který nezanedbá servis a všechny potřebné věci co OFF přináší!

Doplňky na motorce - Plánováno: chraniče páček, nové řiditka, gripy, nové gumy, atd

Už hooodně dlouho jsem pokukoval po blátě na kterém jsem vyrůstal a nakonec jsem si řekl a dost splním si sen mít druhou moto do každého počasí :D

Když jsem ji sundal asi o pul druhý v noci co jsme se vrátili do práglu uklidil jsem ji a šel hned spát. Druhej den jsem se šel projet a ujel jsem na ni asi 15 min a konec...
Vyšrouboval jsem svíčku a zjistil jsem že je celá komplet od převodového oleje a už to začlo...
Rozebrat...

Vyndat motor...

A začal jsem se v tom hrabat, unik jsem našel za ložiskem co je za vodní pumpou... nové gufera atd když už jsem tam byl pustil jsem se do vršku pístní sada a kompletní přetěsnění + výfuková přívěra.

Aktuálně je vše poskládáno a vyměněno, (na předním kolečku chybí zuby, všude jiné šroubky, gumové lízátka K.O a spousty věcí)
Teď se blížím ke konci zajíždění pístu tak se nemůžu dočkat až to budu moc pořádně točit. Teď mám najeto asi 6MTH. Každopádně pojede asi jak z praku. ahoře když to čapne je to pěknej rovnač rukou ale nějak si sni poradím

Snad to teď už bude sloužit tak jak má

multis
multis napsal 25.12.17 v 08:34 9b.

Taky me bavi zachranovat veci po lemplech Uzivej si ji.

Kaprik20
Kaprik20 napsal 20.12.17 v 21:26 10b.

Dobrý kladívko na KTM Měl jsem taky si ce trochu novější 03 kde už motor byl trošku jinčí.Brutální nástup výkonu.Lituji do dnes že jsem jí prodal Tmka dávaj spoustu racing doplnků už v základu.V-force klapky,komplet výfuk od HGS,frézovaný brýle,a ten sakra kurva dobrej podvozek Ohlins Tak at´¨slouží a pořádně trhá ruce