Honda CBR 1000F (1994)

Vlastník spedyrs646
Vloženo 27.1.2011
Aktualizováno 6.2.2011

Moja srdcovka. Prvu sezonu u mna a zatial spokojny aj ked to s nou nebolo lahke ked ze bola zanedbana.

Od malicka som tuzil po riadnej moto a tak ked sa mi na jar podarilo nasetrit hned som sa pustil do patrania po co naj naj litrovke. Ked ze toto je moja prva velke naroky som nemal a tak to so mnou aj dopadlo. Po zavolany na inzerat som skocil do auta a rovno ju letel kupit. Vyskusaly sme ju a na vsetky nedostatky mi pravda ze skusenejsi majitel s uzmevom odpovedal ze to je len tim alebo hentim. Nateseny som s nou prisiel domou a vytesoval sa z nej dokym ju nezbadaly znamy ktory maly uz s motorkamy skusenosty. Retaz vytahana,rozvodova retak strkotala,riaditka triasly atd. Zacala sa druha vlna setrenia a po 2 mesiacoch sa tieto zakladne nedostatky odctranili. Od vtedy slape uz ako ma no este stale nie je ako by som si prial tak ze este na nej makam. Co sa tyka jej jazdnych vlastnosti asi by som len kopyroval slova ostatnych pretoze nove neviem co povedat. Hadam len tolko ze je skor pre vyzsich a silnejsich ked ze co to vazi.

miso72
miso72 napsal 23.08.11 v 07:41