Honda CBR 1000F (1990)

Vlastník Zub47
Vloženo 15.9.2011
Aktualizováno 11.7.2013

Honda CBR 1ooof r.v.1990 muj milacek no proste bozi stroj!

První dojmy - ???

Pred tydnem jsem siji dovezl domu a hned jsem se do ni zamiloval zatim mam na ni najeto okolo 300km ale uz ted vim ze to bude stroj presne pro me,jsem spis jezdec turista ne zadny brusic kolen a tak mi tolik nevadi ta vaha,275kg je pri manipulaci na miste docela dost,ale pti jizde to ma zas vyhodu ze to drzi stopu a pri jizde ve meste to zas tak velky problem neni(je docela dobre ovladatelna i pri jizde okolo 20km v hod.)a jeji vykon,tech 100kw je proste bomba,nalozim na ni cose vleze i z mojim batuzkem a bez problemu vyrazim po republice.Dalsi zkusenosti z timhle autobusem na dlouhe trate pozdeji doplnim. Nez jsem se ji naucil hodit na hlavni stojan tak jsem se malem z te vahy posral,ale tet uz vtom mam docela cvik ted uz to docela jde,ale pri tlaceni do a z garaze to je mazec docela to se mnozu cvici ale jak ji osedlam tak skrotnea oplati mi to brutalnim zatahem a skvelymi zazitky z jizdy.Uz jsem si na ni zvyk a skoda jen ze za chvili konci sezona,ale uz ted se tesim na tu pristi.Na jaro dam novy lak a potahnout novje sedlo,zlaty nater na brzdach uz jsem udelal a vypada to dozt dobre ),na nosic novy kufr a snad mozna bocni plastove kufry,nebo jen mozna menci platene bo nechci vypadat jak kdyz me stara vypakuje z baraku ).

Tak je konecne teplo a ja sem mohl konecne opravit tech par skrabancu a prasklin na mem cebru no a myslim ze ted vypada o neco lip ) ty zlate brzdy jsem nakonec vypustil a dal sem ji do orygo stavu (stara klasika je stara klasika)a vylepsovat ji nejakyma upravama ji moc nesedi.Fotky z cernym plexi jsou z podzimu.Jeste musim sehnat originalni protoze to co tam mam melo hnusnou cervenou barvu,tak sem ho aspon prestrikal na modro at trochu ladi k masine Dalsi opravy komletni vycisteni brzd z vymenou brzdovky,V zime mi trochu zatuhly a masinu sem malem nevytlacil z garaze ( ale uz je to v poho a ted hura do nove sezony.Preji vsem kdo zabrouzdal na muj profil at vam to slape a hodne stastnych km bez nehody LIVE TO RIDE RIDE TO LIVE!!!

2.4. Konecne mi prisly polepy nadrze tak sem je tam hned supnul no a nevypada to super )

1.6.Vcera mi prisel konecne objednany kufr,jen sem musel na nim dodelat operku zad protoze pritelkyne si stezovala ze ji kufr tlaci do zad (myslim si ze se mi povedla ).jinak sem sni velice spokojeny,zatah jak prase,nestihaji na ni i nektere mladsi rocniky ) pohodlna i na delsi cesty,dobre se sni manipuluje i pri jizde krokem jen se musi vice drzet rovnovaha,Pri pomale jizde zataci tak nejak sama jen ji staci naklonit a jede poslusne kam chces jen pri ostrejsi jizde to do zatacek musim trochu vic potlacit do riditek k zemi,ale to bude asi tim ze tam mam zadni gumu misto 170 tak 180.Dalsi postrehy z timto malym autobusem doplnim.

3.9.A sla do sveta,byl to dobry strojek,ale asi sem byl na ni maly po 150 kilakach v jednom tahu me bolely pracky jak prase tak at slouzi tedka jinemu.

karlosons
karlosons napsal 20.07.20 v 12:06 10b.

Nádherná mašina

venncavennca
venncavennca napsal 07.07.19 v 23:00

pecka

Ruzis
Ruzis napsal 28.02.14 v 17:52 10b.

Moc pekna . takze taky 10b.

tomV4
tomV4 napsal 18.02.14 v 22:24

No po 150 kilometrech na tomto stroji,ruce nebolí..da se v jednomtahu dat 600km)
Ale pekny stroj,mam podobny)

tomV4
tomV4 napsal 18.02.14 v 22:22

Ale pekny stroj,mam podobny)