Honda CBR 954RR Fireblade (2002)

Vlastník dark-demon
Vloženo 9.1.2011
Aktualizováno 15.6.2015

Koupená 8.1.2011 zatim najeto tak 200 metrů po zahradě,ale uplně mě ta mašina dostala,byl to sen a teď je moje :) Uvidímě co to umí
Už frčí jinde

První dojmy - Perfektně ovladatelná, super brzdy. Motor naopak klasicky honda, sice 150 koní ale takovejch spíš línejch, nebo aspoň takovej z toho je pocit. Na tachometru zrychluje, ale člověku přijde že to moc nejede :D

celá motorka je v originál stavu,tak je to nejlepší,jen jiný plexi a pancířky...časem tomu pridám laďák a padáky a tim ukončim veškerý úpravy ;)

Najeto asi 300km...no neni to zas takovej brutál jak sem očekával,ale jede teda zle,i když to co se řiká že je jak elektromotor asi platí,přostě to zatáhne a jedo pořád stejně ;) jinak je to tvrdý jak prkno,na kvalitní silnici ale funguje suprově,no uvidímě za nějakejch pár dalších km

Konečně namotáno něco přes 2000km,máme za sebou Sosnu a Brno...no po stránce motoru pořád nejsem přesvědčenej o tom brutálu,že jede tak jak má jsem zjistil až v Brně kdy sem na rovinkách držel krok s ostatníma 954,ale po stránce brzd a podvozku musim říct že to je mazec...jako celej funguje motorka super,je taková hodně jednoduchá a v tom Brně díky tomu i dost rychlá přes to mě ale začal velice lákát nějakej V2,takže se časem uvidí jestli zustane doma nebo poputuje dál

Fároš nakonec zůstal,i když na konci sezóny přišla nabídka na prodej ;) najeto máme něco okolo 6000km a nakonec spokojenost,ten podvozek mě tak dostal že už sem mu odpustil i ten motor...taky je možný že to bude tim že sem si otestoval RSV 1000R a jelo to ještě hůř,tak sem si nakonec řek že ještě třeba sezónku si dáme :) pořád vypadá dobře a dobře i jede,jen to prostě neni takovej trhač no :D

Ve finále je přece jen pryč,teď se chystáme na trochu jinej stroječek :D

Myšounka
Myšounka napsal 22.03.12 v 14:45

dark-demon
dark-demon napsal 18.07.11 v 21:44

jasný a přinese mi takovu mrdku nějakou italskou černou s nápisem 1198S která hovno jede

Milosek.m
Milosek.m napsal 18.07.11 v 21:41

tak napiš ježíškovi

dark-demon
dark-demon napsal 17.07.11 v 20:54

ta tvoje italka by se taky jakože dala skousnout

Milosek.m
Milosek.m napsal 17.07.11 v 20:39

njn neni to tak hrozny na to ze je to z japonska