Yamaha YZF-R1 (2003)

Vlastník cashflow
Vloženo 1.1.2011
Aktualizováno 1.1.2011

A je to tady... ,motocykl jsem koupil ze zabavené exekuce,cena mnohem nižší nežli byla skutečnost.Pořizovací cena tohoto moto byla 980tis.

Neuvěřitelně vybavený motocykl,to že výkonostní krok přes R6, to nemusím ani zdůraznovat,ovladatelnost při objemu 1OOOccm,jako u mnohem lehčí R6,a co umocnovalo jízdu a dojem , kompletní systém akrapovič,přepákování a mnoho dalších věcí v hodnotě kolem cca 300tis.Motocykl jsem z finančních důvodů musel dát pryč,pokud vím , následný majitel ji má dodnes ...,ani se mu nedivímBohužel k motocyklu nemám fotky,tada určitě mám někde zahrabané na CD - NAJDU A DODÁM PRO POKOCHÁNÍ

cashflow
cashflow napsal 07.01.11 v 20:03

PRO HABÁNEK.

Jsou lidi ,kterí mají potřebu si vymýšlet a pak jsou lidi ,kterí již v životě něco dokázali a dosáhli a chtějí se jen na techto stránkách podělit s ostatními motorkáři o skušenosti a cestu motocyklovým světem od plenek až po současnost.Já osobně jen pro dokreslení pro pana Habánka,jsem majitelem poměrně velké prosperující firmy,nesedím zde u počítače proto aby si pan Habánek říkal , to je ale bourák,sedím tu a píši si s přáteli o skutečných věcech.Ten kdo mne zná a kolegu motorkářů je myslím dost,rád na tento motocykl a na jeho zrození (a i tu pořizovací cenu zavzpomíná,že jo Zdendo,Dendy,Rebele,Dutch,Sokole...No a co se týče vykleštěné R1 pana Habánka,mohl bych napsat,co je to za mrchuale ne, vždyt každý motocykl má své kouzlo a když to rozmlatil , tak to musel dát dotohoto stavu a vypadá to moc dobře,takže Habánku

Habánek
Habánek napsal 07.01.11 v 16:56

hmm zajímavý pořizovací cena to bude kec a soudě podle nicku tě musela stát hubičku že dlužník ji asi zapoměl schovat

pavelzelda
pavelzelda napsal 01.01.11 v 14:58

...má pravdu poli, škoda ji jen ta pořizovací cena mě zaráží? Fotky by to chtělo...

poli46
poli46 napsal 01.01.11 v 14:09

škoda jí ... na fotky jsem zvědavej