Yamaha YZF-R1 (2004)

Vlastník FesiPD
Vloženo 31.12.2010
Aktualizováno 15.10.2012

Yamaha R1 ´04 pôvodne modrá-tú naozaj neznesiem takže teraz v čierno zlatej,zákazkový lak (matná+čierna metalíza so zlatým zrnom+kola),gold titax páčky,race stupačky,pancierové hadice...

První dojmy - Nádherná a výborne sa ovláda!

Najazdil som uz nejaky ten kilometer a mal som pocit ze som sa vypracoval na velkeho vyznavaca Hondy no okolnosti,ponuka a cena ma nejak presvedcili ze je mozno cas skusit nieco ine a tak u mna z cista jasna parkuje Yamaha R1.Uvidime co prinesie nova sezona na novej znacke-teda pre mna urcite.No musim sa priznat...ze zatial som si v garazi nechal aj RR-stara laska nehrdzavie =)

...tak RR v garáži vymenila GSX-R600´06 a R1 zabehnutá...naozaj ""seriózny výkon"",v podstate je to mrcina protivná,ale máme sa radi =)))
...
Tak uz sme sa co to povozili a mozem povedat ze R1 je skutocne slusne vozenie.Na moju postavu ma idealne sedenie,prekvapko su brzdy ktore funguju na 110%,ma velmi presne a jemne radenie-treba si dat trosku pozor lebo pri prudkom podradeni pred zakrutou sa rada smyka...ale co si budeme klamat,aj toto ma na nej bavi =)))
Vykonu ma habadej,rada sa berie na zadne takze aj s tym heftom treba zo zaciatku jemnejsie-uz ma par krat prekvapila...ale milo =)))
O spotrebe nemam paru,nikdy som to na ziadnej motorke neriesil.Ak sa chcem vozit logicky treba natankovat,motorky su o zabave a povestnej slobode tak sa nenecham obmedzovat niecim tak malichernym ako je spotreba-ta ma zaujima pri mojej plechovke.
A ak ma niekto pocit ze na R1 sa neda cestovat a je to cisto sportove naradie,zrejma sa na nej nikdy nevozil.Je pravda ze nejaky krpec sa na nej asi natrapi a ponatahuje,ale mne taketo stroje vyhovuju aj na dlhsie vylety.Na supersportoch som sa uz dotrepat do Alp,Chorvatska,Budapeste,Prahy...cisty luxus =D ,ked budem stary panko kupim si Goldwing,ale preco by som sa s nim natahoval teraz? =)))

Kudlanka
Kudlanka napsal 03.07.15 v 15:50

3 fotka od konce - pecka! ať ti to dobře jezdí

Valda77
Valda77 napsal 21.06.13 v 11:25 10b.

Nádherný mazel, který má co nabídnout , tak ať slouží holka jedna

HolkaR6
HolkaR6 napsal 04.04.13 v 18:11 10b.

IMMORTALITY
IMMORTALITY napsal 14.09.11 v 20:49

Dobre ty...

Berenise
Berenise napsal 27.08.11 v 20:04

toto je teda krasna mrcha,uz aby som na nej sedela :))