Jawa 250 Travel (2009)

Vlastník Dan83
Vloženo 27.12.2010
Aktualizováno 27.12.2010

Jawa 250 Travel byla moje úplně první motorka po tom co jsem si udělal papíry.

Myslím že jsem udělal chybu, že jsem koupil na začátku motorku která má poměrně malý výkon, protože já motorku neberu jenom jako dopravní prostředek do práce, ale když někam jedu tak si chci jízdu užít takže jsem brzy začal koukal po něčem lepším.

Tuhle motorku už jsem tady docela dost kritizoval, takže se pokusím napsat něco pozitivnějšího.

Na téhle motorce bylo dobrý, teda hlavně pro mě ,že když jsem s tim prásknul o zem tak se dohromady nic nestalo. Co se týká jízdních vlastností, tak motorka dá se říct, že jela celkem slušně na dálnici se chvílema dalo jet 120km/h jinak běžně moje cestovní rychlost byla 110 km/h kde to šlo, ale to znamenalo držet otáčky v 9500 tuším, že pak už začínalo červené pole.
Na motorce mi vadily dost velké vibrace do řídítek. Moje nejdelší cesta za den na této motorce měřila něco kolem 300km a kvůli těm vibracím jsem ke konci ani nemohl zmáčknout spojku.
Přední brzda brzdí dobře ,řekl bych až moc.
Fotka je po nehodě kterou jsem měl, lepší fotku nepřidám jelikož Jawa má už jiného majitele.

colek2
colek2 napsal 11.09.11 v 21:47

Když chci jezdit 150 a víc tak si mnekoupím 250tku za cca 60k.Při 90ti je to v pohodě.Já mám tři roky a 10000 bez problému.

Milan1963
Milan1963 napsal 28.12.10 v 15:49

Jawa 250 mě provází od 17 let.Bohužel o této jsem slyšel i horší zprávy,než třeba o péráku.Přeju Ti nicméně abys vždy dojel a měl hezké zážitky z cest.Dávám 10 bodů ,vzhledově je to hezká motorka.

Provaz1
Provaz1 napsal 27.12.10 v 16:08

NO tak tahle 250 je spis na pohodovou jízdu než na závodění. Proto má taky krátký kvalty a nejede nijak zvlašt rychle- proste trochu tradicní jawa. Jinak to že je poruchová ti bohužel věřím- to je podle mě její nej. mínus