Aprilia RSV 1000 Factory (2007)

Vlastník Nik.333
Vloženo 18.11.2010
Aktualizováno 31.8.2014

V2 peklo :) co dodát kdo jí má ten zná. Factory verze je top..

První dojmy - Supr

Tohle byl můj sen, litrovej stroj s tímhle podvozkem. Ohlins fungujou neskutečně, nejsem žádnej profik, ale ten rozdíl musí poznat každej :)

Ze začátku jsem měl veliký respekt, ale pomalu jsme se seznámili a už to celkem jde ;)

Přidal jsem laufy od RP(karbon), filtr KaN a nechal naladit CDI palivovou mapu. Nic víc s tím nemá cenu dělat, protože už to na ní je :D kovaná OZ hliníková kola, karbony kam se člověk podívá, monoblocky radiál Bremba a o Ohlins´ech už řeč byla.. Možná by stálo za to přidat ukazatel zařazené rychlosti a Titaxi páčky, ale to je už tak nepodstatný detail :)

Motorka letí nádherně, na jedničku se dá vytáhnout nějakých cca 100/120km/h s předním kolem v luftu, na dvojku se vzpouzí taky, prostě paráda. Na druhou stranu ubrzdit jí není apsolutně žádný problém, Bremba jsou Bremba. Pro všechny případy jsem obul Dunlop Qualifier II, do zádu hezky 190.

S jejímy 140 koni to není žádný top žihadlo, ale na naše silnice plně dostačující. Jak mile přijde technická pasaž, nemá konkurenci, zátah od 5tis do nějakých 10tis je návikový. :)Ruku na srdce, kdo těch 180 koní v nových superbaicích tady v ČR na těch silnicích využije(dálnice? Nuda) :).

freestr1
freestr1 napsal 11.04.13 v 20:35 10b.

Krasna masina preju hodne najetych km v sezone 2013 Jasnych 10b.

Luc_22
Luc_22 napsal 08.01.12 v 21:50

10b

Bači
Bači napsal 11.11.11 v 11:33

čau čau jasnejch deset. Ty barvy jsou krásný, přes zimu ji chci do stejný hodit taky. Tak at to jezdí, vypadá parádně..

amazonka
amazonka napsal 02.07.11 v 11:47