Dirtbike & Pitbike Pitbikes (2011)

Vlastník Skmoto

PMriders napsal 09.12.10 v 12:52

Pěknej !!

sjuzuk
sjuzuk napsal 03.11.10 v 16:04

souhlasim že je to skvělá hračka ale počkej časem až přídou na řadu opravi, už na tom mam dělanej podruhý píst a ventyli praská u toho hrozně rám na to si dej bacha, jinak parádní stroj, taky vlastnim proto to povídam

Orgovany napsal 02.11.10 v 21:39

Mě lauf teda drží jako židovská víra :D. Slabina je spíš pědní hodně slabá brzda :(. Ale jak sem už psal, to nejlepší je srdce biku, motor - zaplať banbůh .

Skmoto napsal 01.11.10 v 20:49

Dráty jsem zatahoval a kolo mam vycentrované, takže to musí být ´´ložisko´´ i když je hřích tomu tak říkat, ptž máš pravdu jsem strojař z průmky a když jsem viděl některé součástky jak jsou navrhnuté, tak bych čínské konstruktéry nakopal do zadků...holt ho vyměnim a bude to v snad pořádku. Už se mi i povedlo dvakrat ztratit tlumič výfuku vůbec v té objímce nedržel, tak jsem do objímky dal šmirgl papír a už to nevypadává

Orgovany napsal 01.11.10 v 20:26

Nebo možná volný dráta. Jinač to čemu ty řiká ložisko by podle měřítek SKF ložisko nebylo ani ve snu :D. No, už dávno sem je chtěl vyměnit, ale přece se točí :D !

Skmoto napsal 01.11.10 v 19:40

Ahoj stopadesátkovej pitbikere Černej je taky pěknej...jen by mě štvala ta bílá sedačka...150 ccm už musí být jiný masíčko...já už byl pittyho testovat v Kramolíně na motocrossovej trati, kde se jezdí republikový závody a prcek to zvládl na jedničku...pánové co tam jezdili na velkých kroskách se mi na začátku po příjezdu smáli, ale na konci jen čuměli s otevřenejma hubama co to prdítko dovede. Dneska už mam 10 mth a začíná něco chroupat v předním kole asi je v prdeli ložisko

Orgovany napsal 01.11.10 v 18:59

Ahoj junáku :D, mam stejnýho pita, ale ve 150 . Mam na něm už přes 50 mth a nemůžu si nijak naříkat . Ostatně mrkni na muj profil .
Máš ho jinak moc pěknýho, dnes lituju že ho mam celýho černýho (pita) .
10 bodů !

Skmoto napsal 01.11.10 v 17:32