Honda VTR 1000F Firestorm (2001)

Vlastník Sádrina
Vloženo 2.10.2010
Aktualizováno 8.7.2012

Koupena aniž bych o tom rozhodla, manžel mě jí koupil a hotovo, jen mi řekl uč se na ní a jezdi.

Začala jsem se na ní učit jezdit a ze začátku jsem docela na VTR nadávala, na to jak mě bolej ruce, blbě dostanu na zem atd. Manžel mě stále nutil jezdit, že si na ten posaz zvyknu a ramena a ruce přestanou bolet a časem ani nebudu o nějaké bolesti v rukách vědět a měl pravdu. Po pár jízdách cca do 100 km jsem už opravdu o něčem takovém ani nevěděla. Dneska když na ní jedu, tak už si jízdu docela užívám, byl to nářez přejít z maraudera na tuhle mašinu. Jinak se na ní budu stále učit, je to pro ženskou opravdu náročný, abych využila celý potenciál VTR, jest-li toho teda vůbec někdy dosáhnu. Obdivuji každou holku která jezdí takové silné stroje. Teď něco k samotné motorce, motoricky mě opravdu sedla, dvojválec je velice příjemný. Motor se nemusí vytáčet. Mimo jedničky, tak každou rychlost vytáčím max. do 6000 otáček, jen jednička je dost krátká, ale dvojka a ostatní jedou pěkně. Podvozek je příjemný a dnes i posaz, když jsem si zvykla. Celkově je VTR velice příjemná motorka a zvuk má opravdu pěkný. Dnes bych se nebála s VTR udělat delší vylet i na celý víkend a ujet tak 400km denně. Na VTR se dá jezdit i pohodovou jízdu, když se otáčky drží okolo 4000. Spotrěba benzínu je tak akorát a ten kdo kecá, že to chlastá, tak ať jezdí na skůtru. Mě spotřeba vychází na 6l / 100km při jízdě do 140 km v hod., klidně ujedu na nádrž přes 200 km.

Tak jsem před koncem sezóny ztratila klíček od motorky , jedinej a s čipem. Teď mám VTR v servisu Honda Kolín. Nechala jsem si udělat podle spínací skříňky nový klíček s čipem a ten načipovaný klíček se nedá sladit se starou řídící jednotkou. Tak mě nezbývá nic jiného, než nejspíš koupit novou řídící jednotku a ta je pěkně drahá. Tak to mám "velkou radost". Do teďka jsem VZ800 trochu zanedbávala, když jsem jezdila VTR, tak to marauderu aspoň trošku vynahradím a zajezdíme si než bude uplnej konec sezóny.

Nechuťák
Nechuťák napsal 06.08.13 v 11:34 10b.

Skvělá barva

Marfusha
Marfusha napsal 13.02.12 v 20:11

Hmm,hezký fandím holkám v sedle,dost dobrý,ode mě 10b

honzaVTR
honzaVTR napsal 24.01.12 v 21:55

Tenhle bike je ještě kus poctivý motky tak ji užij ve zdraví!

C.B.R
C.B.R napsal 05.12.11 v 14:57

pekna zluta

masoxxx
masoxxx napsal 19.01.11 v 22:42

JJ VTRka je prostě královna 2válů.Škoda že ta moje už to má za sebou - chuděra.Jen se divím ta spotřeba,já jezdil pohodu a byl jsem rád že mi dala nádrž na 180km a to jsem jezdil cca do kila.Jinak super recenze a fotky (hned bych si ji zase s radostí projel).Takže 100% u mě 10b jen pozor na ty klíče a hlavně na sebe!