Suzuki SV 650 (2000)

Vlastník PAPIK5
Vloženo 22.8.2010
Aktualizováno 3.5.2020

Moje prvni pořadné moto užasny a spolehlivý stroj.

První dojmy - Po predchozím motu a to yukine to je uplna krasa je to 2val takze hned po motu sel i laďak. Jelikož sem se chtel mrknout i za hranice tak homologovany Leo Vince SBK na SV 99-02 sice je drahy 9000 a ixil se dal sehnat za 6 ale ten zvuk no proste krasa.

Po predchozím motu a to yukine to je uplna krasa je to 2val takze hned po motu sel i laďak. Jelikož sem se chtel mrknout i za hranice tak homologovany Leo Vince SBK na SV 99-02 sice je drahy 9000 a ixil se dal sehnat za 6 ale ten zvuk no proste krasa. Jinac moto ma 52 KW (vlasntne 25 xD) No chyby mu koniky pri 180 uz zryhluje pomaleji a u 210 konci ale taky ma 69 Nm tzn pri 0- 120 se kazda R6,CBR, GSX-r jen cuci na zadni svetla pokud to s ni umite tak nez oni vytoci alespon 10 000ot tak vas nedozenu a jejich 81KW jim nepomuze uvsem pak uz zas sleduju jejich svetla jen ja ale pokud mate trasy kde se jezdi po 200 nake krute serpentiny tak je sv dokonaly stroj kopec nekopec proste nejde udusit jako vykon mali ale sila neuveritelna chtel sem prejit ale na 4val 600 urcite ne protoze bych si pohorsil jede rychleji ale ten odpich nejslabsi stroj na kery su ochotny prejit je GSX-r 750 ta ma uz kroutak taky supr ale pro me je Honda 929 nebo 954 uz to tak bude pristi rok du do ni.

Na sv sem byl v chorvatsku cesta mi trvala tam 13 hodin (po starych) a zpatky 9 po dalnici byl sem az v makarske jejich serpentiny sou bozi no kdo je z moravy tak buchlak je taka parodie na chorvatske serpentiny na 60Km sem prekonaval previseni pres 1000 m. Zajimave je na sv chlazeni na to ze ma jeden val skovany pod nadrzi a ma malinky chladic tak se mi ventilator letos zapl jednou. no ale to je jenom dobre najel jsem 2079 Km a celkove za sezonu prozatim 5700 a ani povoleny sroubek no proste japonec a jeste k tomu asi dobry kousek fakt skoda jen ze nema o 100 koni vic xD bych si ji nechal na furt.

Proste 2Val 69Nm Nema chybu ale pokud by to nekdo chtel vymenit za SV nebo TL 1000 s 25Kw beru xD

Je Novy rok nová sezóna a po odzimování jede stejně krásně jako když jsem ji zazimoval.. Po šesti měsících úžasný pocit ještě mě neomrzela :D
A ani neomrzí jelikož od 1.1.2012 je změna v Řidičských oprávnění což ocení všichni motorkáři takže bude už ve 20 obsah 1000cc

macek44
macek44 napsal 22.08.10 v 13:02

Jsi blázen ale ať to šlape

lubinou
lubinou napsal 22.08.10 v 12:31

Popsal jsi to hezky a pravdivě. Ale chápu,že s jídlem roste chuť a takova SV v litru...