Yamaha DT 125 R (2005)

Vlastník čeplin
Vloženo 21.8.2010
Aktualizováno 12.12.2019

Yamaha DT 125 , mám ji od 19.8. 2010.
Výkon neznámý .
Příjde mi ,že ta motorka je přímo dělaná pro mně , jede nevídaně od spoda , líbí se mi , že můžu na ní jet jak klidnou jízdu , tak furt pod plynem.

První dojmy - 22.9.2010 sem dostal řidičák , takže sem hned najel 150km. Tak dneska 28.9.2010 sem sundal koleno vejfuku a podíval se do válce . Uvnitř to vypadalo docela zachovale, přívěra je otevřená , takže výkon neni 11kw , jenom ta přívěra bylo docela zakarbovaná , ale to se vyčistí při výměně pístu

Původně sem už skoro měl Aprilii MX 125 , ale měla v háji ojniční ložisko , to mi bylo celkem jedno , to by se opravilo. Když jsme se na ní jeli už skoro podívat tak její majitel řekl že jí odvezli do servisu.V té době sem už pokukoval po DT.Taky sem četl plno diskuzí o Apriliích a nebyl sem zrovna nadšenej z toho , co majitelé psali.

Po dlouhém přemýšlení a uvažování jsem se rozhodl pro DT.
Dočetl jsem se že je to prý nejspolehlivější 2T tak jsem zvědavej .
Bývalý majitel se o ní asi moc nestaral , protože je trošku opticky horší a z převodovky vytekla místo oleje emulze
Výkon a chod motoru mi příjde úžasný , tak snad to vydrží.
Motorka má najeto 19500 takže po sezoně plánuju vyměnit píst.
Občas se mi někdy honí hlavou že ta Aprilie by byla lepší (hlavně ve výkonu) ale nelituju koupě DT , spíš naopak

uznevim
uznevim napsal 30.09.12 v 21:04

na jaře si taky něco podobného koupím, pěkný za 10b.

tomas.ludvik
tomas.ludvik napsal 10.04.12 v 16:40

Ahoj líbí se mi ty zadní blinkry moc hezký ;) ;) .. Dále ladák, navíc za super cenu.. P.S. Taky jezdím na MOTULU ;)

HonzaZRX
HonzaZRX napsal 25.02.12 v 08:17

Dávám 10B Seš ze staráku tak to se třeba někde potkáme. Přeju hodně km bez nehod.

KORYTT33
KORYTT33 napsal 29.08.11 v 23:18