Honda CB 500 (1997)

Vlastník Lumen
Vloženo 29.7.2010
Aktualizováno 2.3.2019

bohuzel uz prodana...verim ze novemu majitely bude delat spoustu radosti..

První dojmy - Neskutecny vykon,zatah,a velka vaha-jaky jiny by mohl byt prvni dojem po presednuti z pincka:D

23. unora 2011:
po dlouhym psani kravin na tuhle stranku sem se rozhodl ze bych mohl konecne napsat neco smerodatnyho o tyhle masince.
koupil sem si ji jen jako prvni velke moto a uz od zacatku premyslel o vymene trebas za bandita,nebo inazumu,ale nejak mi prirostla k srdci a ted uz ani vymenu nezamyslim..

co o ni říct?není nejrychlejší,není nejsilnější,ale ani nekrásnější,tak co se nám na ni tak líbí?proc někteří z nás ani nepřemýšlí o tom ji vyměnit?protože je skvěla...uveze dost bagáže na víkend,je bezůdržbová,jednoduchá,lehká na blbnuti a hned po prvním nasednutí se na ni budete cítit jako doma.
není náladová,je přátelská se skvělou spotřebou..chcete jezdit do práce?jasně proc ne?po práci se project?no super..jet někam na víkend?jak je libo...zkrátka vás všude doveze,pobavíte se na ni a porad za málo peněz..
ale abych ji jen neblahořečil,má i jako ostatní motorky i nedostatky:brzdy sou trošku slabší...zvláště při sportovní jízdě nestíhají,ale dá se na to zvyknout a pak to člověku nepřijde,podvozek je trosku měkčí a při jízdě ve dvou jde občas nadoraz..a výkon?pro jednoho bezva ve dvou si člověk musí předjíždění rozmyslet..

kdyz to sectu a podtrhnu:je relativne pohodlna s pratelskou spotrebou i jizdnima vlastnostma,pro zacatek je bezva a kdyz si nebudete vsimat hlasek nekterych strelcu ze je to jen pul litr tak z ni budete mit jen radost..za 35000 muzete mit motorku ktera je az nudne spolehliva,da se s ni zazit hafo srandy a muzete si ji casem i vymodit..

JardaZ
JardaZ napsal 20.03.11 v 17:50

CB forever :)

malli
malli napsal 24.02.11 v 20:19

áá někdo od nás pěkná mašina, ať slouží

Jakubas
Jakubas napsal 24.02.11 v 18:40

nádhera 10b

Black-rider
Black-rider napsal 23.02.11 v 12:05

na začátky super, hlavně že si spokojenej

PAVEL1250
PAVEL1250 napsal 26.12.10 v 12:33