Yamaha FZS 600 Fazer (2002)

Vlastník kinmen
Vloženo 24.7.2010
Aktualizováno 24.7.2010

tak po hodně dlouhým vybírání sem se rozhodl pro šestkovýho fazera.. A zatím mi dokazuje, že to byla dobrá volba.. Děkuji všem, co mi tu na fóru poradili..

Mám ji něco přes měsíc, tak sem si řekl, že už bych ji sem mohl napsat jako svou aktuální milenku.. Máme s Fejzříkem najetých asi 2000 km a zatím super.. Motorka je dobře ovladatelná, 3 až 6k je živá, nad 6k teprv chytá dech.. a táhne až někam do červenýho, nářez po ČíZe..

kinmen
kinmen napsal 31.01.11 v 19:11

jo, romana znám.. díky

chuan
chuan napsal 21.09.10 v 11:53

no je to luxus fejzr , to je desítka jak sviňa . Hele Hustopeče to budeš znát Romana Fořta.

Tomidlo
Tomidlo napsal 27.07.10 v 09:48

Na rakušáky bacha, jsou na tohle dosti alergičtí, ale zase ten TENAX slyšet není, když ho motáš tak jo :))), ale pochybuju, že v R... piluješ, pač tam se jezdí krásná kochačka...Já Jirkovi ten origo vejfuk nabízel, ale myslím, že ho nechtěl a tak jsem ho dal kámošovi...ale na netu se jich potuluje habaděj. S moto budeš spokojenej, dodržuj olej, filtr, svíčky a je to bez starostí. Spoustu km v sedle...A starej se o ty svody, dalo mi to hrozný práce

kinmen
kinmen napsal 26.07.10 v 22:54

jj.. Koukal jsem na jeho historii v ČR tak vim, že ty úpravy sou od tebe.. A tak zatím bez nejmenšího problému.. Akorát mám trošku strach z toho nehomologovanýho laďáku, občas vyjedem do Rakouska, tak snad nebude problém..

Tomidlo
Tomidlo napsal 26.07.10 v 10:12

Ahoj, jsem jeho první majitel, co ho tu přivedl na svět v těchto úpravách, co tam máš..Tak hodně spokojených km!