Kawasaki ZR 7 (2000)

Vlastník bonifacdruhy
Vloženo 20.7.2010
Aktualizováno 22.3.2012

Moje kawička. Koupil jsem jí, abych se na ní naučil..

Tak v květnu jsem si domů přivezl tuhle Kawu. Je po prvním majiteli, koupená v Čr.. najeto asi 25tis. Předchozí majitel se o ni asi celkem staral a podle jeho slov ji využíval jen na občasné dlouhé výlety. V kufru jsem našel samolepky z alpských průsmyků, tak už se asi holka někam podívala:o) jelikož jsem na moto dlouho nejezdil, tak jsem zvolil něco slabšího na začátek. Snad jsem neudělal chybu. Máme za sebou asi 2tis km. Zatím bez jakýchkoliv problémů..

Naježděno cca 3tis, takže zkušenosti moc velké nejsou, ale ale zatím naprostá spokojenost. ideální motorka do začátku, jen ta váha je tam trošku znát. Ale zase to snad nošidili:o)
Zatím nejdál jsem na ní byl v Brně na WSBK, což byl super zážitek. Jinak jezdím kratší trasy do těch 100-150km.
8.10. Letos za sebou máme 4 tis.km. Doufám, že letos společně těch 5tis dáme. Zatím jsem se byl mrknout 2x Polsku, oblíbený jsou Orlický hory a zatím nejdelší cesta asi do Jeseníků za den najeto 350km..
Kdyby měl někdo námět na nějakou společnou cestu, dejte vědět:o)

31.10. 2010 Faktické ukončení sezony. Cíl se podařilo splnit - 5tis km najeto. :oD Už se těším na další sezonu. Rozhodl jsem se Kawičku ještě rok ponechat a dál sbírat zkušenosti.
Přecijenom nikdy jich není moc.

12.3. 2011 Tak jsem Kawku probudil ze zimního spánku. Vyměnil olej, pořídil jí vyhřívaný hefty, aby se dalo v klídku cetovat a vyrazilo se. Z plánovaných cca 30km bylo nakonec 170, takže spokojenost. Zima byla krutá a doufám, že teď už bude jen líp :o)

13.3. 2011 Po sobotním namlsání přišel výlet na Slapy a 300km:o)

28.4. 2011 Tak za letošek najeto přes 2tis km. Není to špatné :o) Ale pneu Dunlop Sportmax Qualifier už jsou celkem bez vzorku, tak jsem zakoupil komplet sadu Dunlop Sportmax Roadsmart. Jsem na ně zvědav. Snad nezklamou:o)

12.12. 2011 Letošní sezona super, Alpy, Rujana na otočku.. a celkem dost lítání okolo komína Najeto cca 10tis. Roadsmarty jsou pořád ok a je s nimi velká spokojenost, oproti Qualifierům jsou mnohem lepší na vodě, což se zejmena v alpách hodilo

Super nenáročná motorka, co umí i trošku pozlobit, ale žádný sportovec to není. Hlavní - jsou brzdy, to je vážně otřesný co jsou schopný na to dát. Možná by pomohla výměna destiček, pancéřky atd., ale to já už zkoušet nebudu. Bude mít od jara nového majitele a tomu snad bude věrně sloužit jako mě.
Na mě už čeká Multistrada

Romec
Romec napsal 31.07.10 v 22:01

Tak toto je klasický naháč.Taky sem ho sedlal 10b.

Vlček
Vlček napsal 20.07.10 v 19:39

Taky mám tuhle nahatinku a jsem s ní moc spokojenej Takže Ti přeji to samé a spoutu krásných km a parádních zážitků Třeba se někde potkáme není to daleko

istonbike
istonbike napsal 20.07.10 v 12:44