Moto Guzzi California EV (1992)

Vlastník 2xDellorto
Vloženo 23.6.2010
Aktualizováno 4.4.2011

Moto Guzzi California III, přezdívkou "Zlaťák"

Byl to můj první motocykl zn. Moto Guzzi a protože mi "nectnosti" tohoto stroje imponovali, pořídil jsem si další. Je to poslední karburátorová Californie. Ke mě se dostala již značně upravená a tak jsem její původní přestavbu dokončil , "zřemeslnil" a naladil.
Pak 4roky bezproblémově používal. Až došlo k tomu, že se původní lakování "rozjelo" na tři odstíny, jak to kdosi postupně dolakovával a navíc už utrpělo určitá poškození. Rozhodl jsem se tedy pro kompler rekonstrukci. A protože má partnerka dle svých pocitů již dozrála pro ježdění (po třech předchozích motocyklech) na velkou Guzzi přestavoval jsem ji k její výšce (157cm), což byl také největší problém
Už jezdí, takže se snad povedlo.
Uplynul nějaký čas a partnerka dozrála i ke své první větší havárii (11.2010). Asi abych se přes zimu nenudil...
A tak jsem se nenudil a Zlaťák už zase jezdí o něco hezčí a o mnoho dílů novější.(03.2011)

hekr
hekr napsal 06.07.10 v 19:14

Nooo Pěkně jsi to překopal

Jack82
Jack82 napsal 04.07.10 v 10:49

pecka pane, to se vážně povedlo, good job

Petr-Guzzi
Petr-Guzzi napsal 02.07.10 v 16:57

Mončo sluší ti to jenom bacha při zastavování na díry , ale to ty víš dobrá práce P.

Heršpitz
Heršpitz napsal 02.07.10 v 16:30

Luxuuuuus, fakt nádherně a citlivě vymazlená. Radost pokoukat. Tak at vydrzi dlouho takhle nablyskana... Mas to za jasnou desitku na vysvedceni

uhlajs
uhlajs napsal 02.07.10 v 12:15

Mam kámoše co Guzzinu má.Motor z letadla na kolech.
Hodně zajímavé