Suzuki GSF 650 Bandit (2007)

Vlastník Godzik
Vloženo 11.6.2010
Aktualizováno 11.6.2010

Moje první pořádná motorka v garáži. Je to prostě můj mazel,nejraději bych ji mel hned vedle postele:)

Takže po různých eskapádách s bývalámi přitelkyněmi že motorka do domu ne, že se zabiju a co ony pak samy, jsem se rozhodl je opustit:) a pořídit si místo nich něco co jsem si vždycky přál a splnit si tak svůj sen.Stalo se tak 11.10.2009 v dopoledních hodinách někde v Olomouckém kraji. Toho dne jsem se stal už jejím 3tím hrdým majtelem:) Motka je v orig. stavu, snad má navíc jen padací rám a bílé proužky na ráfcích, Časem se zde rozepíši více:)

Donardson
Donardson napsal 22.01.11 v 17:28

Pěkný 10B

Vaklaf
Vaklaf napsal 04.01.11 v 11:52

Také jsem ho měl a paráda 10b. A ještě dotaz k té poslední fotce: jezdíš i do zatáček?

cable
cable napsal 11.08.10 v 20:47

všechno pěkný krom toho co z vás obou zbylo po tý havárce, to bych nepřál nikomu zažít a to už mam za sebou taky nákou pusinku s asfaltem a i s autem no přeju ti aby si s motorkama nepřestal a bral to jen jako zkušenost(blbá zkušenost ,taky zkušenost)Bandit 4ever

PYTEL1
PYTEL1 napsal 24.06.10 v 22:20

Suupprrr za 10b

istonbike
istonbike napsal 11.06.10 v 09:59

Super Banditka ta ti do ničeho kafrat nebude a navíc hodně správných holek netouží jen po baráku s plechovkou v garáži za 10b plnou nádrž a radost v sedle