Yamaha Majesty 125 (2004)

Vlastník Horvy
Vloženo 30.4.2010
Aktualizováno 30.4.2010

Yamaha majesty 125 r.v 2004 8.4 Kw takový malý dráček ve veelkým krytu :D

Moje úplně první motorka v mém životě ... koupil jsem jí od dovozce motorek z Itálie.

\r
Vždycky se mi líbili velký prostorný skútry a tak jsem jednou překecal tátu a mámu ( to byl větší oříšek :D ) aby mi dovolili udělat "řidičák", nakonec vše klaplo a stal jsem se osobou oprávněnou řídit motorové vozidlo skupiny A1. Mezitím jsem pokukoval po internetu po nějaké zajímavé nabídce vybíral jsem mezi modely Honda Pantheon, Yamaha Majesty a Peugeot Satelis. Všechny tyto modeli se pohybovali v přijatelné mezi 0 - 50 000 Kč ale nakonec přišla neodolatelná nabídka z Prahy, Yamaha majesty 125 ročník 2004, s najetýmy 8500 Km, tak jsme se s tátou rozhodli že jí vememe byla za výhodnou cenu 24 900 Kč i s odvozem domu.

\r
Když už jsem jí měl v garáži těšil jsem se na první jízdu jak malej kluk ale musela projít důkladnou prohlídkou v odborném servise, tam se zjistilo že je v perfektní kondici a připravená na zbyteček sezony posloužit jako přibližovadlo do školy.

\r
OD září do konce října jsem najezdil 3000 Km a s klidným srdcem můžu říct že jsem vybral dobře. "majda" je přesně taková jakou jsem si představoval
Pěkná
Hbitá
Pohodlná
s vekým úložným prostorem
prostě akorád pro školáka

\r
Mezi její malé nedostatky patří třeba že při zapnutí motoru nejde otevřít kufr a celkem malý prostor pod řídítky.

\r
Na konec musím říci že nešlápnete vedle když si ji vyberete zrovna "majduů pokud hledáte pohodlný s hodně velkým prostorem pod sedadlem. I pokuď máte rádi trošku adrenalinu tak se neztratí ani ve sprintu proti Hondě CBR ( vyhrál jsem :D )

Petricka117
Petricka117 napsal 18.07.10 v 15:45

správný výběr mám ji doma v garáži taky a jsem naprosto spokojená:)