Aprilia ETV 1000 Caponord (2002)

Vlastník Mendy
Vloženo 21.4.2010
Aktualizováno 26.4.2020

Tak tato je další v pořadí - velký cestovní mastodont. Jezdí se na ní pohodlně, i celodenní posezení jde. Ke konci dne už ale člověk cejtí celou strukturu potahu sedla.

První dojmy - Motorka je to široká a polohově velice příjemná. Dosah na zem taky dostačující. Prižení Hyperpro velice komfortní.

Průměrná spotřeba - 4.272 l/100km

Výbava je, myslím si nadstandartní - padáky, blastry, vyhřívaný hefty, tvrdší odpružení, al kufry - tak doufám že budu spokojenej.
Zkušenosti zatím minimální - jenom cesta od prodávajícího domů - cca 250 km. No sedělo se na ní pěkně, fšechno fungovalo jak má - převodovka jemnější jak na Yamaze - blbě se mi tam hledá neutrál. A to je zatím tak fšechno

Po cca 50 tis km v rámci Evropy můžu říct, že hodně pohodlná motorka. Do kufrů se vždycky vešlo vše co bylo potřeba a dokonce i něco navíc od kolegů. V rychlosti je stabilní, ikdyž kolem 200 už docela fouká a vzhledem k topcase sebou i docela mele. Líbí se mi vysoké nájezdy na pneumatikách. Dal jsem na Michelinach Anakee 1 na přední 17tis km na zadní 14 tis a to si myslím, že je dost.

danny3716
danny3716 napsal 03.03.14 v 21:00 10b.

Nádherná moc jí to sluší a soudě podle Tvého deníčku je v dobrých rukou

sseba1
sseba1 napsal 30.01.14 v 12:26

no to je ale krásná motorka, takovou mít. A ta barva, líp bych si sám nevybral

Slavomil_84
Slavomil_84 napsal 13.01.14 v 22:46

Hoj snad bude fajn, mam tqky takovýpodobný kousek, 10tisic uz mam za sebou, celkově má60 ,,, at slouží

deadchopper
deadchopper napsal 08.03.12 v 08:34

Pěknej trhač asfaltu tak hlavně hodně kilometrů ve zdraví jasných 10

blejdamint
blejdamint napsal 23.04.10 v 06:54

Krasavice inteligentní, též jsem ji pořídil letos a nemůžu říct půl slova, taky spokojennost, někdy bysme se mohli sejít mrkl bych se jak to máš pořešené, hlavně ty padáky. Pěkný kusek