Jawa Přestavba (2008)

Vlastník TOPI
Vloženo 10.4.2010
Aktualizováno 10.4.2010

Koupená v květnu 2009 a měla najeto 3200 km... je to super stroj na naučení a je skvěle ovladatelný )

Jawa new pionýr
Získaná za rozumné peníze a v pěkném stavu. Původně byla celá žlutá ale teď už je šedivo červená... Při koupi měla najeto asi 3200 km...v květnu 09 následovala po koupi kompletní rozborka doposledního šroubku... kola, rám a nádrž jsou nastříkány vypalovací barvou a plasty normálně barvou ...motorka se uvedla do provozuschoného stavu asi v říjnu 09 což mě mrzí jelikož jsem ji dostal v podstatě na zimu :-/...tak v říjnu sme ujeli spolu asi 100km a po vyřešení převodu papírů tak od prosince máme najeto asi 750 km...
Všude na netu je tale motorka odsuzovaná, že je její základ čísnká betka která je údajně nespolehlivá atd...Musím říct že ve srovnání s nějakým čínským skútrem je tohle mnohem lepší po všech stránkách...že špatně brzdí ? Vždycky sem ubrzdil to, co jsem potřeboval, a to rozhodně motorku nijak nešetřim ) že plasty praskaj ? To je sice fakt, občas něco rupne ale žádná tragedie... a se svou max. rychlostí 80 km/h to rozhodně není žádnej courák )
Jediné co musim říct že jediný problém je, že není kam dát značku :-/
Každopádně v sezoně najedem spolu ještě hodně kilometrů

majkl_bb
majkl_bb napsal 21.04.10 v 10:08

TOPI: Ten černej je taky tvůj? Nechtěl bych vidět, co by ti kde vyvedl ten spínací klíček, kdybys do něčeho narazil

Martic
Martic napsal 12.04.10 v 12:48

Krásná registrace , ať ti slouží bez poruch chlape . za 10

TOPI
TOPI napsal 11.04.10 v 12:24

barva je už rok v pohodě... jen ty "prsa" mě se ta původní hlava světla moc nelíbila a tohle je podle mého jojo přední blatník je vytvarovanej z tý "lopaty" a i funguje

Frantas
Frantas napsal 11.04.10 v 11:41

Jojo, pěknej strojek, ale bál bych se tý barvy na těch plastech, a proč ta výměna předku? Přední vidlice neni v originále tak hrozná, a bez toho seriovího světla se to míň podobá pařízku. Jinak přední blatník je seřízlej? Já přemejšlel nad blatníkem z CBR 125, ale nesehnal sem ho, a ani by se asi nevešel. Ale jinak povedená práce

TOPI
TOPI napsal 10.04.10 v 21:31